Що розповість про людину її улюблена поза в ліжку
Психологія

Що розповість про людину її улюблена поза в ліжку

А ти знала, що твоя улюблена поза може розповісти про твій характер? Ні ? Адже всі ми такі різні в ліжку: рішучі та ініціативні або сором’язливі й традиційні… А може, трохи і того, й іншого.

Психологи та сексологи проаналізували залежність між улюбленою позою жінки та її сеkс-індивідуальністю, і пришли до наступних висновків:

1. Улюблена поза — місіонерська

Ти вихована традиційно, для тебе важливий духовний контакт з партнером, візуальний чуттєвий. Сеkс-експерименти не для тебе, принаймні – поки що. Якщо у вашій парі ви обидва віддаєте перевагу цій позі, значить між вам є довіра і глибокий емоційний зв’язок – вам пощастило!

2. Улюблена поза — наїзниця

Ти – впевнена в собі особистість, що готова і любить брати всю відповідальність на себе. Ти також знаходишся в гармонії з власним тілом і добре його знаєш. У сеkcі ти любиш контроль, тому що віриш, що твоїх знань і досвіду достатньо, щоб принести задоволення і собі, і партнеру.

3. Улюблена поза — ложки

Ти – справжній романтик, тонка, чутлива натура. У сеkсі ти любиш робити все повільно, отримуючи задоволення від кожного руху і насолоджуючись процесом єднання з партнером.

4. Улюблена поза — доггі-стайл

Ти – однозначно дівчина “з вогником”! І ти любиш дикий, неприборканий тваринний сеkс, любиш відчувати пристрасть чоловіка, потай мрієш, щоб партнер взяв тебе силою. Загалом, ти знаходишся в гармонії зі своїми сексуальними фантазіями – і це чудово!

5. Улюблена поза — зворотня наїзниця

Ти любиш сама милуватися своїм тілом і тобі подобається, що ним милуються інші. Крім того, ти добре знаєш, чого, коли і з ким хочеш, любиш брати контроль у свої руки і вмієш доставляти задоволення. Так тримати!

Джерело