9 уроків жіночої мудрості від Моніки Беллуччі
Натхнення

9 уроків жіночої мудрості від Моніки Беллуччі

Вчись у щасливого, лікуйся у здорового. Так кажуть. Я б ще додала – вчись у того, хто є для тебе авторитетом, об’єктом для наслідування або людиною, якою щиро захоплюєшся. Той, на якого ти хотів би бути схожим. Ні, не втративши себе. Але придбавши і те, чим захоплюєшся.
Щоб досягти висот у якомусь ремеслі, слід бути уважним до дій того, хто його досяг.

Саме тому я з великим задоволенням ділюся цитатами тих людей, які мені симпатичні.

Сьогодні я хочу поділитися уроками мудрості від приголомшливо красивої, якщо не сказати розкішної, жінки – Моніки Беллуччі.

1. Бажання мати когось – це абсурд за визначенням. Ми всі вільні люди. Коли ми обмежуємо когось у свободі, почуття миттєво вмирають.

2. Для мене залишатися вільним – єдиний спосіб любити. Нам ніхто не належить: ані наші чоловіки, ані діти. Ми можемо лише чимось ділитися з людьми, яких ми любимо.

3. Що я робитиму, коли постарію, і моє відображення в дзеркалі більше не буде радувати? Те саме, що робила і моя мама. Я не дивитимусь у дзеркало, я дивитимусь на своїх дітей.

4. Люди змінюються, і до того ж у різні боки. Сьогодні кохання є, а що буде завтра, нам невідомо. Любов живе лише тоді, коли є повага одна до одної та свобода. Бажання мати інше як річ – абсурд.

5. Я дуже рано стала незалежною і навіть не знаю, як це просити щось у чоловіка. Я можу розраховувати на себе і для мене це важливо. «Утриманка» по-італійськи буде mantenuta, буквально «та, яку тримають у руці». А я не хочу, щоб хтось тримав мене у руці.

6. Потрібно бути терпимим до себе та інших людей. Адже хто ми всі? Лише божевільні, які намагаються втримати рівновагу на кулі, що крутиться, подорожує по Всесвіту. Хіба можна за подібних умов бути досконалими?

7. Не варто ненавидіти людей, які заздрять. Адже вони визнають, що ти кращий.

8. Краса для жінки стає проблемою тільки у двох випадках: коли її немає та коли немає нічого, крім краси.

9. Я відчуваю себе віч-на-віч з собою добре і комфортно, але не тому, що я красива. Я знаю багатьох дуже гарних людей, чиє життя жахливе. І їм дуже погано наодинці із собою. Відчувати внутрішній комфорт це не те, як ти виглядаєш зовні, а те, як ти відчуваєш себе всередині.

Юлія Тураносова