10 ознак дуже бажаної жінки
Життєві поради

10 ознак дуже бажаної жінки

«Кілька разів за своє життя всім вдається зустріти особливих жінок, одна з яких має стати Тією самою — жінкою вашої мрії. Ці зустрічі завжди несподівані і дуже рідко зручні для вас, але жінка все одно з’являється і змінює ваше життя назавжди», – Пол Хадсон.

1. Бажана жінка незалежна

Навіть перебуваючи у стосунках, вона може бути самостійною. Вона не залежить від свого партнера, і він не є єдиним джерелом її щастя.

Така жінка досягає поставленої мети і втілює в реальність свої мрії.

Тільки ми самі здатні зробити своє життя захоплюючим, і воно чудово це розуміє.

2. Вона ніколи не нав’язується

Така жінка воліє витратити час і енергію на те, щоб жити і дихати на повні груди, а не на те, щоб бігати за чоловіком.

Вона любить себе і її не хвилює, що з цього приводу думають оточуючі. Саме це і робить її такою бажаною, впевненою в собі та цілісною.

3. Вона не пліткує

Вона уникає пліток, тому що плітки – це розвага для незрілих дівчаток, яким більше немає чим зайнятися. У бажаної жінки є цікавіші теми для розмови.

4. Вона чесна

Завдяки цій якості чоловік знає, що може їй довіряти. Вона завжди каже йому те, що думає, а ще вміє відокремлювати добре від поганого.

Чоловіки втрачають інтерес до жінок, яким не можуть довіряти. Чесність і довіра — два життєво важливі компоненти будь-яких стосунків, і не лише романтичних.

5. Вона приймає себе

Вона приймає себе такою, якою є. Не варто годинами біля дзеркала, думаючи про те, що у неї занадто худі ноги або недостатньо пухкі губи. Така жінка може і не слідувати модним трендам, але її одяг завжди комфортний і елегантний. Вона допомагає їй почуватися впевнено. А впевненість у собі – це завжди привабливо.

6. Вона не прагне за будь-яку ціну бути в центрі уваги

На неї звертають увагу завдяки її вчинкам, і це цілком заслужено. Вона не виставляє по десять селфі на день у соціальних мережах і не змінює постійно статус своїх стосунків.


Така жінка хоче, щоб на неї звертали увагу за те, що вона робить щось важливе у цьому житті.

7. Вона ніколи не втрачає себе у стосунках

Вона має пріоритети, і вона їм слідує. Крім взаємин у неї є власне життя. Така жінка не веде себе нав’язливо і не потребує нав’язливого чоловіка.

8. Вона вміє контролювати свої емоції

Ви ніколи не побачите бажану жінку, яка кілька місяців страждає через розлучення з чоловіком. Вона проживає всі свої почуття і розуміє, що для того, щоб відновитися, потрібен час.
Проте життя занадто прекрасне і занадто коротке, щоб місяцями жалкувати себе, забившись у куток.

9. Вона розумна

Розум робить її ще бажанішою. Це стосується скоріше не IQ, а мудрості, набутої завдяки життєвому досвіду. У неї склалося певне розуміння життя, оточуючих людей і себе.
Вона завжди готова підтримати цікаву бесіду і вислухати думку іншої людини, навіть якщо вона відрізняється від її власної.

10. Вона чудовий співрозмовник

Така жінка вміє вибирати потрібні слова. Вона завжди дозволяє іншим висловитись, не перебиваючи їх. Бажана жінка вміє слухати, і її співрозмовники відчувають, що їх цінують і співпереживають.

За матеріалами