Якщо він робить ці 12 речей, значить ти знайшла хорошого чоловіка
Життєві поради

Якщо він робить ці 12 речей, значить ти знайшла хорошого чоловіка

Сьогодні важко знайти хорошого чоловіка, тому, якщо тобі пощастило зустріти такого, то за нього треба триматися.

Ось 12 способів дізнатися, що цей хлопець вартий твого часу:

1. Він радий знайомству з твоїми друзями

Чоловік, якому ти по-справжньому цікава і який хоче з тобою відносин, захоче дізнатися про людей, які важливі для тебе. Він не намагається тримати тебе від усіх в секреті і приводити до себе додому тільки на ніч, він планує зустрічі разом з друзями, в тому числі і твоїми.

2. Він запитує, як пройшов твій день

Він хоче знати, з чим ти стикаєшся на роботі, як проводиш день, що відбувається в колі твоїх друзів і сім’ї. Найкраще те, що він питає не просто так, а слухає те, що ти відповідаєш. Якщо у тебе був поганий день, він хоче його поліпшити, а якщо був хороший, то порадіти разом з тобою.

3. Він цікавиться тим, що подобається тобі

Він може не все знати про твої хобі і захоплення, але хоче слухати про них, щоб брати більшу участь у твоєму житті. Він хоче витрачати на це свій час і зусилля.

4. Він завжди знаходить час для тебе, навіть коли дуже зайнятий

Якщо він будує з тобою реальні плани, замість того, щоб кликати тебе до себе пізно ввечері, це добра ознака. Він водить тебе в кіно, запрошує на побачення, хоче якісно проводити з тобою час. Навіть коли у нього дуже багато роботи, він все одно знаходить спосіб побачитися, тим самим показуючи, що ти для нього важлива.

5. Він зберігає романтику

Якщо ви вже досить давно зустрічаєтеся, але він продовжує дарувати квіти без приводу, влаштовувати для тебе сюрпризи і здійснювати романтичні вчинки – не впусти його.

6. Він віддає тобі всю свою увагу, коли ви разом

Він повністю слухає і дивиться тільки на тебе, він не відволікається на телефон, він не помічає інших жінок, йому цікава тільки ти.

7. Він не грає в ігри

Він не змушує тебе губитися в здогадах, напише він тобі чи ні, ставиться він до тебе серйозно чи ні. Хороший чоловік прямолінійний і не грає в дурні ігри. Він дає ясно зрозуміти, які у нього наміри. Він не хоче морочити тобі голову.

8. Він робить те, що говорить

Як багато разів хлопець говорив тобі, що подзвонить, і ти ніколи від нього більше нічого не чула? Немає нічого кращого, ніж знайти того, чиї вчинки дійсно збігаються з його словами. Навіть якщо це стосується просто того, щоб зателефонувати або написати, як він обіцяв.

9. Він говорить тобі про свої почуття

Хороший чоловік буде чесний і відкритий щодо своїх почуттів до тебе. Він захоче, щоб ти знала, як він до тебе ставиться, і не сумнівалася в ньому.

10. Сеkс – це не все

Сеkс важливий, ми всі це знаємо. Але якщо хлопець хоче зустрічатися з тобою тільки за умови, що буде сеkс, а не просто цікаво проводити з тобою час …ні, він не хороший.

11. Він завжди тебе підтримує

Хороший чоловік – той, хто може не завжди погоджуватися з тим, що ти робиш, але завжди буде підтримувати тебе в цьому, особливо перед іншими людьми, тому що знає, що це для тебе важливо.

12. Він йде на компроміс

Компроміси і відкрите спілкування – ключові складові здорових і успішних відносин. І якщо чоловік це розуміє, то все у тебе з ним буде добре.