Чому чоловік втрачає інтерес до жінки
Життєві поради

Чому чоловік втрачає інтерес до жінки

Він зник? Занадто довго не дзвонить і не пише? Ми можемо заспокоювати себе, що він просто забігався по роботі, але, швидше за все, він просто втратив до тебе інтерес. Чому так відбувається, коли здавалося, що все гаразд? Чому чоловіки так чинять? І якщо цього вже не повернути, то причини такої поведінки треба дізнатися, щоби від нас не втік і інший.

Ось найпоширеніші причини, чому чоловік раптом зникає, якщо ніщо не віщувало лиха:

Ви на різних стадіях стосунків.

Це найчастіша причина. Ти хочеш тривалих серйозних стосунків, а він до цього не готовий. Це нормально для нього хотіти того, що він хоче. Просто будьте обидва чесні у своїх намірах, щоб потім не розчаровувати очікування одне одного.

Він просто не відчуває іскру між вами.

Люди можуть добре спілкуватися, навіть подобатися один одному, але коли ти не відчуваєш якогось особливого тяжіння до людини, краще не примушувати себе і не ігнорувати ці відчуття. І якщо це так, то він чесний із тобою і не хоче морочити тобі голову. Щоправда, краще б, якби він це сказав уголос, а не просто зникав. Ніхто не винен, просто ви не підходите один для одного. Не можна змусити іншу людину полюбити тебе, і так, іскра та тяжіння може бути одностороннім.

Він має іншу.

Якщо йдеться не про зраду, то в житті буває така плутанина. Ви тільки почали зустрічатись, а тут раптом до нього повернулася колишня, і він не може розібратися, що робити далі. Або він вже після вас зустрів іншу, до якої в нього з’явилися почуття. У такому разі вам потрібно просто залишатися гарною дівчиною, і трохи почекати, поки він вирішить чи визнається вам.

Ви зробили щось, що засмутило його або образило, але не помітили.

Іноді дівчата поводяться так, наче їм усе дозволено у стосунках. Але якщо чоловік один раз сказав, що любить вас, це не дає вам право тупцювати по ньому. Якщо ви зробили щось прикро, потрібно вміти вибачитися. Може, це і не поверне ваші стосунки, але принаймні він не думатиме про вас зовсім погано.

Ви надто доступні.

Це стосується всього: починаючи з сеkсу на першому побаченні до прохання взяти вас заміж на третьому. Якщо у вас немає свого повноцінного життя поза стосунки з ним, то чоловік дуже швидко від вас втече.

Ви надто нав’язливі.

Так, чоловік хоче відчувати і знати, що він потрібен, але не настільки, щоб дзвонити йому щогодини і через дрібниці.

На жаль, сьогодні головна проблема в тому, що чоловіки частіше воліють просто ігнорувати дзвінки і смс, ніж чесно відповісти. Але при цьому треба пам’ятати, що не завжди причина може бути в тобі. У будь-якому разі це ніколи не має впливати на твою самооцінку.

За матеріалами