Чому варто піти з мертвих стосунків, навіть якщо лякає одна думка про самотність
Мотивація

Чому варто піти з мертвих стосунків, навіть якщо лякає одна думка про самотність

«Розлучення – це не трагедія. Трагедія – це залишатися у нещасливому шлюбі, і вчити дітей неправильно бачити кохання».

«Людям важко позбутися своїх мук. Через страх перед невідомим вони обирають страждання, яке стало вже звичним», –
Тіт Нат Хан.

1. У вас лише одне життя

Витрачати дорогоцінний час, шкодуючи себе, але не роблячи нічого, щоб змінити ситуацію, – така поведінка якось може дорого вам обійтися.

Зміни – це завжди нелегко, але саме в них і є сенс життя. Здатність вийти за межі зони комфорту, щоб відшукати те, що ви дійсно хочете від життя та стосунків, вимагає сміливості, але, як правило, приносить свої солодкі плоди.

2. Прихильність не дорівнює любові

Прихильність – одна з головних причин, чому буває так складно вийти із нещасливих стосунків. Але якщо хтось поводиться з вами погано, зробіть крок назад і запитайте себе: чи справді це варте того?

Нелегко піти від людини, до якої ви вже встигли прив’язатися. Але варто вам тільки зробити крок убік, як ви відразу зрозумієте, що життя триває далі – причому без об’єкта вашого занепокоєння воно навіть стало набагато симпатичнішим.

3. Краще побути деякий час на самоті, ніж постійно почуватися нещасною

Як би ви не боялися залишитися на самоті, зберігати стосунки з людиною, поряд з якою ви не почуваєтеся щасливою, набагато гіршою. Зрештою, ви можете пристосуватися до життя без нього, але ви ніколи не знайдете щастя у стосунках, що вичерпали себе.

Крім того, взявши невелику паузу, ви зможете дізнатися багато нового про себе, і через якийсь час обов’язково зустрінете відповідного для себе партнера.

4. Біль з часом вщухне

Без сумніву, розлучення стане болючою подією для вас, але цей біль з часом розчиниться, чого не можна сказати про затяжну агонію, яку ви відчуваєте всередині мертвих стосунків.

5. Чи варто мучитися заради дітей? (якщо вони у вас є)

Якщо ви залишитеся зі своїм чоловіком заради дітей, вони лише дізнаються від вас, що шлюб – це бути нещасним і не любити свого партнера.

Альтернатива відходу з таких стосунків (якщо ви не зможете врятувати свій шлюб або цивілізовано розлучитися) – це плисти за течією та приймати своє нещастя як факт.

За матеріалами