Він не твоя доля, якщо тобі доводиться робити ці 7 речей
Життєві поради

Він не твоя доля, якщо тобі доводиться робити ці 7 речей

1. Бігати за ним.

Кіно показують велике кохання як велику одержимість. Вони зображують її роками мук та страждань. Немов, якщо ти не страждаєш, значить це і не справжнє кохання. Але це не так. Любов має бути найлегшим досвідом у нашому житті. Навіщо бігати за тим, хто має любити тебе?

Суть того, з ким тобі судилося бути, у тому, що він не такий, як решта. Він із самого початку знає, що хоче бути саме з тобою і лише з тобою.

2. Благати його.

Справжнє кохання не вимелене. Справжнє кохання протікає природно і легко, як тече вода.

Коли ти благаєш когось любити тебе, ти ніколи не отримаєш те кохання, на яке заслуговуєш. Та й просиш ти, мабуть, що він не може тобі дати.

КОХАННЯ ПОВИННЕ ОКРИЛЯТИ ТЕБЕ, А НЕ СТАВИТИ НА КОЛІНА.

3. Змінюватись заради нього.

Той, хто тебе любить, любить тебе повністю. Він може не завжди з тобою погоджуватися, але він не мінятиме тебе. Якщо хтось просить тебе змінитись, з таким самим успіхом він може попросити тебе піти.

Правильна людина не шукає собі ідеального партнера, вона шукає того, хто ідеальний у своїй недосконалості для нього.

4. Домовлятися із ним.

Ти не маєш бути з тим, з ким потрібно домовлятися про умови ваших стосунків. Це можуть бути лише домовленості про те, де сьогодні повечеряти чи у чиїх рідних провести свята.

5. Сумніватися у ньому.

Ти не повинна бути невпевненою в тому, що він до тебе відчуває і взагалі, що він є. Він має бути відкритою книгою для тебе у своїх бажаннях та цілях.

6. Плакати через нього.

Сльози — це та вода, яка допомагає стосункам рости. Сльози вбивають кохання. Це ознака того, що ти маєш піти від нього. Стосунки не будуються на ночах, проведених у сльозах, вони будуються на днях, коли ви щасливі разом.

7. Брехати про нього.

Якщо ти щось приховуєш про нього від друзів, ти у неправильних стосунках. Якщо ти вдаєш, що він той, ким не є, ти з неправильною людиною.