Жіночий Знак Зодіаку та її кнопочка, яка викликає море сліз
Гумор та позитив

Жіночий Знак Зодіаку та її кнопочка, яка викликає море сліз

Кожна панночка має таємну больову точку — кнопочку, на яку можна натиснути, і все потоне в морі сліз. Або вибухне. Це дивлячись під яким знаком дівчина народилася. Хочеш дізнатись, де твоя кнопочка вразливості?

Козеріг

Збоку може здатися, що у панночки-Козерога зовсім немає жодних болючих точок, але це, звичайно, не так. Просто до тієї самої кнопки практично неможливо дістатися: для того, щоб зробити пані-Козерогу боляче, її треба покинути. Щоб зробити їй дуже боляче, треба кинути її, не пояснюючи причин. Але, по-перше, де ви бачили ідіота, який кине такий скарб, а по-друге, навіть якщо ви такого бачили, будьте певні — перед тим панночка-Козеріг із нього всю душу витрусила. Разом із відповіддю на запитання «Ну, чим я тобі не мила, га?»

Водолій

Ми не уявляємо, наскільки безсердечним треба бути, щоб захотіти образити панночку-Водолію. За що?! Але якщо вам дуже треба, то записуйте: пані-Водолію треба дати зрозуміти, що її товариство стало вам неприємним. Що її забагато. Що вона, по-перше, похмура, а по-друге – нав’язлива. Нестерпно, неможливо задушлива жінка. Можна навіть так їй сказати. Прямо ротом. Образу нанесете смертельну, але, правда, лише один раз: панночка-Водолій цього або ніколи не пробачить, або пробачить, і більше ви від неї не відв’яжеться. Тому що іншої кнопки немає, на жаль.

Риби

Якби у Рибок не було цієї болючої точки, вони давно б захопили світове панування і, можливо, ще парочку населених всесвітів на додачу. Але, на жаль, ця точка Рибок є, і на неї весь час хто-небудь натискає. Називається кнопка “Все, далі сама”. «Далі сама» — це означає, що Рибку більше не водитимуть за ручку і не носитимуть на ручках, не оберігатимуть її від цього злого, бездушного світу, не приноситимуть їй життєві блага в дзьобику та какао із зефірками в ліжко. Ні, Рибка сама в змозі про себе подбати, причому краще за деяких. Але це так боляче!

Овен

Навіть не намагайтеся завдати цій панночці нестерпні душевні страждання одним ударом – це дохлий номер. Овни непрошибні. Зате у них є чарівна ниточка, за яку можна постійно тихенько смикати: треба весь час щось робити їй на зло. Вищий пілотаж — робити це нібито не зі зла, а тому, що ви ніби не розумієте, чого вона хоче. Незабаром панночку-Овна розірве на купу маленьких баранчиків. Дуже лютих маленьких баранчиків.

Телець

Художника образити може кожен, і панночку-Тельця теж. Тому що для цього нічого не треба робити. Взагалі. Потрібно старанно ігнорувати панночку-Тельця. Краще всього зробити вигляд, що її взагалі не існує, але це, звичайно, завдання для просунутих користувачів. Початківцям рекомендуємо не коментувати її пости у «Фейсбуці», на її запитання відповідати однозначно – «Так», «Ні» чи «Не знаю», а як тільки панночка-Телець почне розповідати про себе, слід театрально зітхнути і тяжко закотити очі. Усе. Телець відразу голосно заплаче і піде, сонцем палена (піде вигадувати план жорстокої і кривавої помсти, ага).

Близнюки

Близнюки вміють вдавати, що болючі точки у них скрізь: куди не тицьни. Але це все брехня, звичайно, як завжди у Близнюків. Насправді справжня больова точка у них лише одна — вони не терплять закидів. І, якщо ви хочете не просто натиснути на хворе місце, а ще й досхочу там поколупатися розпеченим гвоздиком — дорікайте Близнюкам, що вони самі розгубили всі полімери, бо вчасно не подорослішали. І тепер у всіх нормальних людей все добре, а у Близнюків — ви зрозуміли. Не забудьте приготувати скорботну міну і фальшиво прошепотіти «Як мені тебе шкода!». І буде великий бадабум. Дуже великий.

Рак

А ось панночка-Рак справді одна велика больова точка: їй можна заподіяти нестерпні страждання чим завгодно. Досить неправильним тоном сказати «Будь здорова!», коли вона чхне – і все. Як ви могли так жорстоко образити її, безсердечне ви чудовисько! Але злостивці можуть не потирати спітнілі рученята в передчутті задоволення: свої образи панночка-Рак тримає при собі, так що натискати на хворі точки можна, а от насолодитися ефектом навряд чи вдасться.

Лев

Зробити боляче Левиці простіше простого: можна, наприклад, подарувати їй недостатньо розкішний подарунок — і все! О, горе! Але, правда, Левиця недовго страждатиме і незабаром просто викреслить негідника зі списку своїх знайомих. А от якщо потрібно поранити серце Левиці надовго, то найкраще її публічно принизити. Цього Левиця не переживе і, можливо, навіть піде без шапки в холодну ніч. За дробовиком.

Діва

Больову точку Діви і шукати не треба — велика червона кнопка горить у неї на чолі, поруч із начищеною табличкою «болюче самолюбство». Проблема в тому, що вразити самолюбство Діви словами абсолютно неможливо: вона все одно знає більше слів, а кількість уїдливих конструкцій, які вона майстерно з цих слів складає, прагне нескінченності. Зате є інший спосіб: треба дізнатися, над чим Діва зараз працює, і зробити те саме, але раніше, ніж вона. І краще, ніж вона. І щоб усі навколо визнали, що ви зробили це раніше і краще, ніж вона. Загалом, ми зрозуміли, що ви вже не хочете ображати Діву, так.

Терези

Панянки-Терези — легкі натури, які нічого не сприймають близько до серця. Тому що там, у серця, просто немає більше вільного місця: все зайняте красивеньким і цікавеньким, і на спеціальній поличці для нестерпних страждань теж лежить якийсь марний, але надзвичайно милий сувенір. Але якщо вам навіщось дуже потрібно змусити цю панянку страждати – просто хаміть. Хоча ні, не просто: хаміть, як востаннє! Так, наче ви в трамваї, на ринку та в черзі до терапевта в поліклініці одночасно. І тоді проллються сльози Терезів, о, так. Водоспадом проллються. Ніагарою…

Скорпіон

Панянки-Скорпіони — зовсім незбагненні істоти, тому всім здається, що їхня больова точка захована далі, ніж смерть Кощеєва: яйце в качці, качка в зайці, заєць — у секретних лабораторіях Пентагону. Але насправді больова точка Скорпіона знаходиться на самому видному місці: щоб зробити панянці-Скорпіону боляче, потрібно їй просто в чомусь відмовити. Згодні, це практично неможливо, зате який результат! Хто може похвалитися тим, що зробив боляче Скорпіону, га? То то же. Маленька підказка для бородатої половини людства: фраза “Не сьогодні, люба, у мене голова болить” – це перемога!

Стрілець

Панночка-Стрілець не ставиться до себе надто серйозно, самоіронія — головна її якість. От по ній і треба бити. У тому сенсі, що панночку-Стрільця треба сприймати всерйоз: всі її жарти, всі дивні вчинки, її безбашенні веселощі — все неодмінно треба відзначити, бажано вголос, і записати в книжечку, що ця панночка зовсім дурна, напевно. І тоді Стрілець піде страждати. Страждати від недосконалості цього світу, населеного ідіотами, не здатними робити важливі справи без лютої серйозності на фізіономії.

За матеріалами