3 причини, чому одружений чоловік не піде з сім’ї заради коханки
Життєві поради

3 причини, чому одружений чоловік не піде з сім’ї заради коханки

Щонайменше три рази на тиждень я отримую електронні листи від жінок з проханням дати пораду про стосунки з одруженим чоловіком, з яким вони зараз зустрічаються (іншими словами — з яким у них зараз інтрижка). Всі ці «інші жінки» незадоволені, тому що їхній улюблений не хоче йти від своєї дружини, а їм хочеться, щоб він узяв на себе певні обов’язки.

Якщо ви опинилися в подібних стосунках, цілком природно думати над питанням про те, чи піде він від своєї дружини до вас.

Але що може змусити чоловіка кинути сім’ю і піти до коханки?

Якщо ви — та, у кого зараз інтрижка з одруженим чоловіком, то ця стаття стане для вас віртуальним ляпасом, якого ви зараз дуже потребуєте.

Ні, він не втече від своєї дружини до коханки.

І якщо ви проаналізуєте причини, чому чоловіки зраджують і які вигоди отримують від своєї невірності, то швидке переконаєтеся, що я права.

Нижче представлені три причини, чому ви витрачаєте свій час марно, очікуючи, що він піде від дружини до вас.

1. У нього вже є все, що йому потрібне.

Навіщо йому кидати дружину та дітей? Він чудово проводить з вами час без будь-яких обов’язків та відповідальності. А потім повертається додому і грається з дітьми.

Для нього це ідеальна ситуація.

Він має дружину, яка для нього готує, прибирає, виховує його дітей. А ще у нього є коханка, яка піклується про нього так, як йому цього не вистачає вдома. У нього дві улюблені жінки, а всі потреби задоволені. І це дуже приємно!

2. Розлучення – справа болюча і дорога.

Подумайте про наслідки розлучення. Тяганина з адвокатами, сварки, засмучені діти, фінансове напруження та безліч інших проблем.

Навіщо йому змушувати себе і свою сім’ю проходити через те, в чому немає необхідності? Ви виглядаєте щасливою, коли у нього з’являється можливість прийти до вас, то чому він повинен кидати дружину?

3. Якби він збирався піти від дружини, то вже зробив би це давно.

Якби він любив вас найсильніше на світі, то, незважаючи на труднощі розлучення та засмучених дітей, уже пішов би до вас. Якби він любив так, як вам того хочеться, то вже покинув би сім’ю.

Подумайте про це. Він не пішов від дружини, тому що просто не хоче цього робити.

Тепер, коли ви знаєте, що він ніколи її не покине, якими будуть ваші подальші дії?

Чи варто вишукувати ознаки того, що він любить дружину, щоб потім прийняти рішення про продовження цих стосунків? Або ж ви повинні піти іншим шляхом і почати шукати способи змусити його вибрати вас, а не її?

Все дуже просто: якщо ви хочете, щоб він вибрав, поставте ультиматум.

Те, що він робить, несправедливо по відношенню до вас, його дружини та дітей, тому він повинен визначитися.

Зберіть усю волю в кулак, подивіться йому в обличчя і скажіть: «Я люблю тебе. Я хочу бути з тобою. Але я так більше не можу. Я більше не хочу бачитися з тобою, поки ти не підеш від неї. Мені хочеться приходити до тебе в твою нову квартиру, а не продовжувати зустрічатися у мене або в готелях. Наступного разу ти побачиш мене тільки в тому випадку, якщо напишеш мені або назвеш по телефону свою нову адресу. Я хочу бачити докази того, що ти вільний».

Поставте йому цей ультиматум і позначте свою позицію. Ви хочете стати його партнером або так і залишитися «іншою жінкою»?

Бачите, «інша жінка» приречена на страждання. У неї ніколи не буде свого чоловіка. Все, що вона робить, це витрачає життя на очікування чоловіка, який ніколи не стане її, одночасно упускаючи шанс знайти того, хто присвятив би їй всього себе. Я знаю жінок, які перебували в таких стосунках по 4, 5 і навіть 6 років.

Подумайте про свої емоційні потреби, бажання і мрії.

Ви зустрічаєтеся з одруженим чоловіком, тому що вам подобається життя на межі? Ви не хочете брати на себе обов’язки? Або ж ви просто боїтеся залицянь?

Багато жінок зустрічаються з одруженими чоловіками, бо бояться шукати когось іншого. Вони вступають у заборонені стосунки, тому що глибоко всередині знають, що в результаті це ні чому не приведе. Їм не хочеться ставати вразливими.

Іншим жінкам просто подобається бігати за улюбленим. Вони люблять драматизм спроб завоювати чужого чоловіка.

Вам слід визначитися, хто ви.

Моя вам порада — перестаньте бути іншою жінкою. Це не справедливо. Ви заслуговуєте на особисте щастя!

Автор: David Wygant
За матеріалами