Будьте вдячні за те, що не залишилися з цією людиною
Мотивація

Будьте вдячні за те, що не залишилися з цією людиною

Іноді ви повинні бути вдячні небесам за те, що розлучилися з цією людиною. Дійсно, якими б болючими не були деякі розставання і розриви стосунків, часом уникнути того, хто виявився для вас невідповідним партнером, це найкраще, що тільки могло з вами статися. Подумайте про це.

Як змінилося чи покращилося ваше життя після того, як ця людина перестала в ньому бути присутньою? Вона більше не займає ваш простір та час. Ось вона причина святкувати.

Чи справді вона добре ставилася до вас або просто приймала вас як належне? Можливо, вона приносила у ваше життя лише проблеми та стрес, а не щастя? Якщо це так, радійте з того, що тепер усе це закінчилося. Адже те, що було пов’язане з цією людиною, вас більше не стосується.

Що б зараз не відбувалося в її житті, це вже не ваша справа. Настав час рухатися далі. Будь ласка, йдіть уперед, радійте та будьте вдячними за те, що ваші дороги розійшлися. Тепер у вас достатньо часу та можливостей, щоб насолоджуватися своїм життям та знайти в ньому місце для нових добрих людей, які дійсно вас люблять, цінують та підтримують.

Знаю, у вас і того, з ким ви раніше зустрічалися, можуть бути чудові сумісні спогади. Вони залишаться із вами назавжди. Але тільки наявність таких спогадів ще не означає, що вам судилося жити разом до кінця своїх днів.

Часто людина, з якою ви хочете бути, і той, кого ви потребуєте, це не одне й те саме обличчя.

Так, він може не заслуговувати на вас і просто вам не підходити. Тому живіть далі і радійте, що вчасно ухилилися від кулі, а не залишилися з тим, хто ускладнив би і зруйнував ваше життя. Ви заслуговуєте на краще, навіть якщо ви ще цього не знаєте. Вам зовсім не потрібен той, хто погано з вами поводиться, обманює та рідко тримає своє слово. Ви правда хочете, щоб він повернувся?

Хочете бути з тим, хто ще не залишив у минулому почуття до своєї колишньої дівчини, хто має проблеми з контролем гніву, вірністю, хто не може нормально спілкуватися і є величезною скалкою? Не думаю. То чому б не забути його та бути вдячними за цей шанс?

Якщо ви зараз читаєте цю статтю і вже роздумували над тим, щоб повернутися до людини, яка вам не підходить, прошу подумати ще раз. Дайте собі трохи часу, перш ніж ухвалити остаточне рішення. Відкладіть телефон. Не перечитуйте ваше листування і не стежте за ним у соціальних мережах.

Будь ласка, не дозволяйте самотності взяти над вами гору і змусити прийняти рішення, про яке ви потім шкодуватимете. Ви надто хороші, щоб відчайдушно прагнути уваги та любові того, хто вам не підходив і не підходить досі.

Те, що у вас двох нічого не вийшло, спричинене об’єктивними причинами. Покладайтеся на свою інтуїцію та ніколи не відступайте.

Ідіть і будьте вдячними за те, що ваші дороги розійшлися. Ви будете раді, що зробили такий вибір.

За матеріалами