Названо найбільш пристрасні знаки Зодіаку. Таких тільки троє!
Цікаво знати

Названо найбільш пристрасні знаки Зодіаку. Таких тільки троє!

Астрологи назвали три знаки Зодіаку, які неймовірно пристрасні у стосунках зі своїм партнером. Деяких це може лякати, а з кимось у них може вийти божевільний симбіоз.

Лев

Астрологи на перше місце поставили Левів, які при кожному зручному випадку готові довести свою перевагу. В першу чергу вони думають про свого партнера, і тільки потім – про себе. У коханні вони віддаються на сто відсотків, того ж вимагаючи натомість. Якщо партнер не дотягує до їх рівня, то Леви навіть не стануть витрачати на нього свою енергію. В цілому, з представниками цього зодіакального сузір’я будь-які стосунки можна порівняти з ходьбою по лезу ножа – багато яскравих емоцій і пристрасть вам забезпечені.

Стрілець

Срібло в цьому рейтингу отримують пристрасні і вогненні Стрільці, які точно не змусять вас нудьгувати. У сексі вони поводяться розкуто і точно знають, чого хочуть. Вони не бояться своїх бажань і завжди готові спробувати щось новеньке. Якщо вам до душі рольові ігри, різні експерименти і ви не проти секс-іграшок, тоді зі Стрільцями вам буде комфортно на мільйон відсотків. 

Близнюки

Представники цього зодіакального сузір’я готові влаштувати справжній спектакль перед своїм партнером. Ви можете відчути себе героєм якогось фільму. Більш того, вони люблять дивитися фільми для дорослих і впроваджувати побачене в своє сексуальне життя.

Джерело