6 типів чоловіків, яких варто остерігатися кожній жінці
Життєві поради

6 типів чоловіків, яких варто остерігатися кожній жінці

Коли ви тільки-но починаєте зустрічатися, важко помітити недоліки обранця, які можуть вам обом згодом зіпсувати життя.

Звісно, чисті типажі зустріти дуже важко, але якщо ви помітили щось схоже у поведінці свого партнера, задумайтесь, чи потрібні вам такі стосунки.

Халк

Коли він злий, по квартирі щоразу щось літає, і дуже добре, якщо потрапляє не у вас.

Вам знайомі такі люди. Коли ви вперше зустрінетеся, то повірите, що у нього є енергія – можливо, магнетизм. Ви можете навіть сказати: “Він такий пристрасний і дикий”.

Але все набагато простіше. Він просто злий. Його характер схожий на характер Халка, великого зеленого мутанта із коміксів від Marvel.

Такі чоловіки думають, що вони – велике цабе, але часто за їхнім гнівом та емоційністю ховаєтсья страх. Незалежно від причини, цей вид неконтрольованого і неправильно спрямованого гніву є бомбою сповільненої дії. На ставайте на шляху руйнівного Халка, інакше рано чи пізно ви теж станете жертвою.

Лінивець

Ви вже шість місяців разом і у нього до цього часу немає роботи? У нього немає хобі, він багато років не читав книги і байдуже відповідає на питання про плани на майбутнє. У нього немає драйву, немає амбіцій. Звісно, він виживає, але він не буде рости.

Чим довше ви будете з лінивцем, тим більше ймовірності, що ви обоє будете безцільно плисти за течією.

П’явка

Ви тільки-но зустрічаєтеся тиждень, а ваша квартира вже стала його? Подібно до лінивця, про п’явку також можна сказати “ні риба, ні м’ясо”. Ваші друзі тепер його друзі. Ваш дім – його дім. Йому подобається те, що подобається вам: ті ж фільми, музика і їжа. О, у вас на роботі є вакансія? Вгадайте, хто буде вашим новим співробітником.

П’явка чіпляється за ваше життя і може рости, використовуючи добре відпрацьовану тактику маніпуляції. Він не хоче, щоб ви сьогодні виходили погуляти з подругами. Що ви одягнули? Коли повернетесь? Він перевіряє ваш телефон і те, чиї сторіс в Instagram ви дивилися.

Оскільки у цієї людини мало що відбувається в житті, вона намагається вкрасти ваше.

Дитина

Зверніть увагу, що “Дитина” не обов’язково молодша за вас. Це універсальний термін. Такі чоловіки наївні, незрілі, недосвідчені або просто тупі. Вони люблять розповідати історії про свої “Дні слави”, тому що у них немає нових історій.

Якщо ви тільки-но почали зустрічатися, а він уже далеко позаду, вам час рухатися далі.

Нарцис

Уявіть ситуацію: ви йдете на перше побачення з хлопцем. Він говорить дуже багато, і говорить про себе. Мабуть, це через хвилювання, подумаєте ви. Але при наступних зустрічах нічого не змінюється – і інформація, яку він дізнається про вас – мізерна.

Навіть якщо цей чоловік буде зізнаватися вам у неземному коханні, це почуття точно програє його любові до себе.

Той, хто видає себе за друга

Спершу завжди важливо розуміти наміри людини. Якщо ви зустрічаєте чоловіка, який цікавий вам тільки як друг, і він каже, що хоче того ж самого, ви розслабляєтеся.

Вам подобається проводити час разом, обговорювати книги, фільми та сміятися, над чим завгодно. Але він постійно приховує те, що хоче більшого. І тільки-но ви стаєте емоційно вразливими, він намагається цим скористатися.

Ви справді дружите з цією людиною і не хотіли би втрачати ці взаємини. Але з його боку ситуація інша. Удаваний друг вичікує потрібного моменту.  Дружба – не більше ніж сходинка, і ви – приз.

Це не означає, що ви не можете бути друзями перед тим, як зрозумієте, що між вами щось більше. Але якщо ваш “друг” від початку бреше про свої наміри, навряд це хороший знак.

Ідеальних стосунків не буває, але вам варто зрозуміти, з чим ви можете змиритися. Неохайний хлопець? Такий собі варіант, але я можу з цим жити. Не чоловік, а ще одна дитина? Не ідеально, але далеко не найгірше. Головне, вчасно розпізнати, що для вас критично важливо. 

Джерело