14 правил життя сильної жінки
Гумор та позитив

14 правил життя сильної жінки

Сильна стаття, яка залишає незабутній слід у душі, допомагаючи прийняти і зрозуміти все те, що оточує нас і називається Життям.

1. Якось ти зрозумієш, що лишилася сама.

Насправді ти завжди була одна, але це розуміння зазвичай запізнюється. Батьки вмирають, чоловіки змінюються, коханці зраджують, діти ростуть. Або ти сама уникаєш їх тому, що вони тепер чужі. Ламається те, що працювало ще вчора. Не важливо, що саме станеться, пам’ятай: самотність завжди за спиною, як зима. Зрілість – це здатність бути однією, не драматизуючи. Готуватись краще заздалегідь, я розповім, як.

2. Усіх, крім близької рідні, можна замінити.

Ніхто і ніщо не буває в одному екземплярі. Впускай нових людей у ​​своє життя, навіть якщо не розумієш поки що, чи є у вас спільне.

3. Завжди пробуй нове: їжу, одяг, маршрути, гаджети, активності, фільми, книги, теорії та пояснення всесвіту.

Мозок зроблений з лінивої жуйки. Чим далі, тим більше він хоче гнутися в одних і тих же місцях, інші його звивини прагнуть зникнути. Не дозволяй йому приліплюватися до тих самих речей, задоволень, шляхів, способів і трюків.

Завжди пробуй нове, особливо коли тобі ліньки, страшно чи не хочеться.

4. Пробач усіх, кого можна, решту забудь.

Забуття — найкраще покарання та найкращі ліки. І ніколи ні з ким не сперечайся, краще зроби манікюр.

5. Поспішати нікуди. Все, що відбувається швидко, живе недовго.

Якщо справді чогось хочеш, зробиш. Якщо розхотіла, отже, було не потрібно. Ризиковані бажання та вчинки відкладай, даючи їм «відлежатися». Роби щось, у чому ти не впевнена, лише якщо бажання невідступно переслідує тебе довгий час.

6. Цей пункт доповнює попередній: якщо дуже хочеш чогось і вважаєш це правильним, роби.

Бажання є життя. Давай бажанню жити всередині та стеж за ним. Якщо не зникло — піди йому назустріч.

7. Не здавайся, доки чогось хочеш.

Успіх, це досвід, тобто кількість повторень. Будь-яка невдача – нестача досвіду і компенсується досвідом. Сміливість та ризик – це досвід. Те, що часом виглядає як несусвітне нахабство — це досвід. Стійкість, терпимість, вміння прощати, стійкість та незалежність – все це досвід. Головне — не здаватися, доки чогось хочеш.

8. Ніщо не кінець, навіть кінець: все – лише течія.

Пам’ятай про це у розпачі, у горі, читаючи листа коханого, який покинув тебе. Неодмінно буде день, коли ти скажеш: «І на краще!» (Особливо це стосується коханого 🙂 Ніщо не кінець…

9. Ніщо не кінець, але кінець близький.

І корисніше думати, що він завтра. Тоді легше слідувати всім цим пунктам.

10. Роби що хочеш, але потурбуйся про своє тіло.

Інакше воно несподівано помститься тобі. Набудь звички запитувати, чого воно хоче, і виконувати це. Якщо ти ніколи не слухала тіло і не знаєш, як воно розмовляє, почни з простих речей на зразок лісових прогулянок, плавання чи йоги. Далі все станеться саме: тіло чекає, щоб його почули.

11. Романтика, любов і пристрасть – це чудово.

Але якщо плутати їх із сеkсом, можна надовго залишитися без нього. А це безглуздо та шкідливо. Зроби так, щоби у тебе був сеkс. Нехай романтика і кохання, прийшовши, застануть тебе у ліжку з новим коханцем.

12. Останнє, про що варто хвилюватися – що подумають про тебе люди.

Люди думають здебільшого про себе, а також про тебе, міряючи по собі. Тобто вони не думають ні про тебе, ні один про одного. Роби що хочеш і див. пункт 7.

13. Бійся впевненості. Впевненість – початок маразму.

Сумнівайся, допускай інші варіанти, залишай відкритими шляхи відступу собі та іншим. Я маю сумнів у кожному пункті, який я написала. Але зараз, мабуть, все залишу як є. Одного разу я залишуся сама, і перевірю, чи все це врятує мене.

P.S. Це єдиний пункт, де немає сумніву:

14. Бережи друзів.

Друзі – єдине, що варто накопичувати (мені поки що вдається). Одного разу я зрозумію, що залишилася одна, а друзі тут же нагрянуть і скажуть: ти зовсім очманіла, у тебе ж є ми. І це правда!

За матеріалами