7 ознак швидкого розлучення, які помічають лише весільні фотографи
Життєві поради

7 ознак швидкого розлучення, які помічають лише весільні фотографи

Весільний фотограф проводить поряд з молодятами більшу частину часу. Від його уважного погляду не приховується те, чого можуть не помічати решта гостей. Виявляється, саме папараці можуть першими зрозуміти, що наречений та наречена довго разом не проживуть!

Ці уважні люди помічають багато важливих деталей, включаючи жести, міміку, погляди та різкі фрази, кинуті нареченим та нареченою на адресу один одного. І якщо наречені взагалі не хочуть фотографуватися, постійно лаючись і з’ясовуючи стосунки, то вони явно не здатні ні поступатися один одному, ні знаходити компроміс. Але є ще чимало важливих моментів, які помітні у весільних фотографів.

І все це означає, що розлучення не за горами!

1. Хлопець і дівчина насміхаються один з одного

Фотографи зауважують, що молодята, які просять зробити непривабливі фото, де вони розмазують торт на обличчях один одного або роблять якісь інші брутальні дії, зазвичай не живуть довго. А ті люди, які, навпаки, хочуть зберегти тільки красиві моменти і буквально іскряться щастям, швидше за все, зможуть похвалитися міцним шлюбом.

2. Молодята нещирі

Недарма ж кажуть, що дуже важливо бути, а не здаватися. Якщо ж подружжя не показує своїх справжніх почуттів, а лише дбає про те, щоб ідеально вийти на весільних знімках, то це говорить про те, що все це награно. Надалі вони прагнутимуть продемонструвати оточуючим, який у них ідеальний шлюб, хоча насправді це буде далеким від істини.

3. Партнери веселяться окремо

Якщо наречений і наречена чудово проводять час, але веселяться окремо, значить їм добре порізно. Якщо ж хтось із молодят взагалі сумує, тоді як другий розважається, то в майбутньому в сім’ї можуть з’явитися сильні розбіжності, які безумовно призведуть до розлучення.

4. На весіллі присутні не всі гості

Якщо багато гостей проігнорували запрошення на весілля (хоча б двадцять відсотків), то це явно говорить про те, що є люди, які проти шлюбу. Отже, на те є причини.

5. Наречений чи наречена фліртують з іншими гостями

Ну хіба може бути міцним шлюб, у якому партнери приймають залицяння та відкрито з кимось фліртують?

6. Молодята надто зациклені на грошах

Якщо наречений і наречена постійно рахують, скільки грошей витрачено на весілля, при цьому хтось із них намагається заощадити кожну копійку, то, швидше за все, фінансові конфлікти часто виникатимуть і в сім’ї.

7. Пара зациклена на самому весіллі

Чомусь багато молодих людей вважають, що красиве ідеальне весілля є запорукою щасливого та довгого сімейного життя. Молодята зосереджують свою увагу виключно на організації урочистостей, а потім виявляються абсолютно неготовими до сімейного життя.

Молодятам варто пам’ятати, що сімейне життя тільки починається з весілля. Головне не саме свято, а добрі стосунки між нареченим та нареченою. Саме їх наявність або відсутність і помічає досвідчений фотограф!

За матеріалами