Цей вид зради завдає набагато більшої шкоди, ніж сеks на стороні!
Мотивація

Цей вид зради завдає набагато більшої шкоди, ніж сеks на стороні!

Як ми зраджуємо один одному буквально щодня…

6 ранку, у тебе дзвонить будильник. Ти розплющуєш очі, і твій мозок починає свій біг. Ділові зустрічі, дзвінки, дедлайн.

Чому завжди так багато справ і так мало часу?

Ти тягнешся за телефоном, перегортаєш нагадування по дорозі в душ, вже наполовину прокинувшись. Знаючи, що вона ще не встала, ти відправляєш смс: “Доброго ранку, мала. Бажаю прекрасного дня”.

Тим самим ти хочеш, щоб вона знала, що ти думаєш про неї з самого ранку.

Звучить ідеально, але це далеко від реальності.

Замість цього, ти зайдеш в Інстаграм або ФБ, подивишся на чуже життя, і, можливо, тільки тоді, по дорозі на роботу відправиш смс своїй дівчині.

Сучасні стосунки не мають правильного вектора. Люди просто зустрічаються, але що це тепер означає? Просто позависати разом кілька разів на місяць? Переписуватись цілими днями? Цілуватися і іноді кохатися?

Чогось не вистачає. Чому стосунки стали такими, якими вони тепер є?

Відносини ґрунтуються на спілкуванні. Наші найінтимніші емоції ми зберігаємо для людини, яку любимо, тому що можна ніколи їх не показувати?

Ми прийняли так багато неприйнятних речей: сидіти за столом з телефонами, сперечатися смс, постити в мережу кожну хвилину свого життя.

Знаєте, про що все це насправді говорить? Про те, що суспільство прийняло стосунки, в яких ми щодня зраджуємо одне одного.

Коли ви думаєте про зраду в традиційному уявленні, на думку спадає сеkс на стороні. Це інтимна ситуація, в якій кохана вами людина зв’язується з іншим. Коли ви про це дізнаєтесь, руйнується вся довіра.

Але подумайте трохи про саму суть.

За словами Вебстера, зрада — це позбавлення чогось цінного через обман.

Звичайно, сеkс – це зрада, і дуже болюча, але ви коли-небудь замислювалися, що і без того зраджуєте один одному щодня?

Тому що ми позбавляємо себе таких цінностей як спілкування, увага, пристрасть, близькість і навіть любов. І це набагато небезпечніше, ніж сеkс на стороні.

Ви віддаєте своє серце комусь, але вам доводиться благати його про увагу. Ви просто сидите і дивитеся, як він постить новий статус у мережу про щось марне, а потім чекає, як прокоментують це інші.

А вам потрібно просто знайти хвилинку, щоб сказати, що ваша дівчина чудова. Зателефонувати їй після роботи і сказати: “Збирайся, я заїду через півгодини, я дещо приготував для тебе”.

Докладайте зусиль. Пора повертати старомодне кохання. Коли чоловіки відчиняли перед дамою двері, посилали квіти, просто щоби вона усміхнулася, брали за руку.

Ми повинні залишатися дітьми, коли йдеться про кохання. Ми маємо бути слабкими та вільними. А цього не може бути, коли ми надто зайняті подробицями чужих життів у мережі.

Зосередьтеся один на одному. Коли все сказано та зроблено, тільки ви є один у одного.

Цінуйте її/його, показуйте, як багато ця людина для вас означає. А найголовніше – відкладіть телефон і будьте з тим, хто поруч.

Ентоні Д’Амбросіо