5 ознак, що чоловік мріє про ваше спільне майбутнє
Життєві поради

5 ознак, що чоловік мріє про ваше спільне майбутнє

Не завжди легко помітити той момент, коли стосунки стають серйозними. Іноді все розвивається поступово, і, перш ніж ви це зрозумієте, ви проведете разом більшу частину ночей. В інших випадках рано чи пізно вам стане ясно, що ви обоє віддані один одному.

Однак, якщо ви перебуваєте в «сірій зоні» між побаченнями та серйозними стосунками, можна звернути увагу на те, наскільки сильно до вас прив’язаний партнер. Якщо вам цікаво, скільки часу потрібно на перехід від випадкових стосунків до серйозних, сімейний терапевт Ніколь Річардсон запевняє, що стандартних термінів не існує.

Close-up portrait of kissing couple spending morning together. Indoor photo of blissful european girl with long black hair hugging with husband on light background.

“Не існує ідеального способу зробити це. Тут немає певної кількості побачень. Дехто вже під час першої зустрічі розуміє, що це ті стосунки, які їм потрібні”, – вважає Річардсон. Ви не повинні думати про якісь рамки, у які вкладаються ваші стосунки. Немає необхідності поспішати доти, доки вас обох влаштовують темпи розвитку. Тим не менш, Ніколь зазначає, що важливо відчувати, що відбувається між вами.

“Перше, про що я говорю, — я хочу, щоб люди придивлялися до того, що відбувається, дослухалися до партнера. Дуже часто ми чуємо те, що хочемо почути, і бачимо те, що хочемо побачити, і тому нам може бути боляче”, — стверджує Річардсон.

Якщо ви не впевнені, що ваш партнер бачить ваше спільне майбутнє, то є кілька ознак, які допоможуть це зрозуміти:

1. Ви ведете розмови про майбутнє

Якщо ви з партнером відкрито кажете про майбутнє ваших стосунків, це є головною ознакою того, що ви обоє налаштовані серйозно. Ви починаєте обговорювати життєві цілі. Ви оцінюєте, чи підходить для життя вам ця людина.

2. Він не тікає відразу після першої сварки

Перша сварка з новим коханим є дуже показовим моментом. Поведінка людини під час конфлікту та після неї може пролити світло на те, наскільки серйозно вона налаштована. Якщо він залишиться, щоб вирішити проблему, а не втече – це вірний знак відданості.

3. Ви познайомилися з його сім’єю

Знайомство із сім’єю вашого обранця також є важливим етапом. Він означає, що ваші стосунки стають серйознішими. Ви важливі для нього, і він хоче, щоб про це знали. Насправді йому байдуже, що вони думають про тебе. Але він може сподіватися, що ви сподобаєтеся його батькам, тому що ви збираєтеся бути в житті один одного.

4. Він відкрито говорить про злети та падіння

Один із найкращих аспектів стосунків — це можливість поділитися з людиною своїми мріями, надіями, досягненнями та невдачами. Радійте, якщо ваша друга половина відкрито розповідає вам про те, що відбувається у житті, і не фільтрує цю інформацію. Є шанс, що партнер бачить вас частиною свого майбутнього. Партнер як відкрита книга. Він ділиться із вами своїм життям. Ви відчуваєте його внесок у ці стосунки.

5. У вас є ключі від його будинку

Як тільки хтось дає вам ключі від місця, де він живе, він на 100 відсотків налаштований серйозно. Це явна ознака того, що він повністю довіряє вам і дуже радий, що ви можете залишитися в нього вдома, навіть якщо його там немає. Якщо хтось дає вам можливість необмежено перебувати в його особистому просторі, це говорить про те, що він хоче вашої присутності у великій кількості.

Існує багато способів дізнатися, чи серйозно налаштована людина, з якою ви зустрічаєтеся. Але ви завжди можете поговорити про це та прояснити будь-яку плутанину. Відкрите обговорення питання – найкращий спосіб позначити свої наміри. А ще ви позбавитеся занепокоєнь, сумнівів та зайвого аналізу. Якщо ви обидва однаково прагнете одного, то чесна розмова буде найправильнішим рішенням. Це внесе ясність у ваші стосунки та допоможе рухатися вперед.

Поговорити з людиною — завжди найнадійніший спосіб дізнатися про її наміри. Просто запитайте його: «Дорогий, чого ти взагалі хочеш?»

Та й взагалі: навіщо щось додумувати, коли можна чесно поговорити з партнером? Звичайно, вас може лякати страх розчарування та відмови. Але пам’ятайте, що з подібним розчаруванням ви можете зіткнутися в будь-якому випадку: і в ситуації, коли він прямо заявляє «не одружуся», і коли виявите, що за п’ять років від нього так і не надійшло серйозних речень.

Прямота та чесність допоможуть заощадити і його, і ваш час.

За матеріалами