Чоловіки цих знаків Зодіаку абсолютно не вміють заробляти грошей!
Цікаво знати

Чоловіки цих знаків Зодіаку абсолютно не вміють заробляти грошей!

Чоловік може бути привабливим, галантним, щедрим на подарунки. Однак це зовсім не означає, що він уміє заробляти гроші. Тому варто двічі подумати перед тим, як пов’язувати узи шлюбу з тією чи іншою людиною.

Близнюки

Із цим чоловіком ні в чому не можна бути впевненою. Чисто гіпотетично Близнюки вміють заробляти гроші, проте вони швидко їх втрачають. Хлопці живуть за принципом “гроші повинні крутитися”, забуваючи про їхнє накопичення. Знайти заначку Близнюків неможливо, оскільки її просто не існує: усі їхні гроші можуть поміститися в нагрудну кишеню. Фінансові ресурси або “крутяться”, або йдуть на борги, або бездумно витрачаються. Організатори бізнесу з Близнюків теж так собі: їхні інтереси дуже часто змінюються. Зупинитися на одній справі вони просто не можуть. Саме звідси такі часті зміни професій та компаній.

Однак основною претензією до хлопців залишається марнотратство. Вони категорично не вміють розпоряджатися власними грошима (на відміну чужих). Купують всякий мотлох замість речей, що стоять. Забивають холодильник дорогою їжею після кожної зарплати. Замість інвестицій у перспективну освіту можуть зарахувати гроші шарлатанам, щоб ті “навчили” їх жити. Їм всього хочеться досягти швидко, без найменшого докладання зусиль. Тому залишати одних цих чоловіків не варто – помруть із голоду.

Терези

Звучить парадоксально, проте представників знаку Терезів можна назвати ідеальними помічниками. Вони готові піти на все заради блага суспільства (країни, компанії, сім’ї). Якщо ж у них відібрати цю можливість допомагати, то ці люди вмить стануть безпорадними. Самостійно (для себе) заробляти вони не вміють. Достаток їм дається вкрай тяжко. До того ж у голові цих чоловіків існує безглуздий стереотип, що справжній художник має бути голодним, волонтер – бідним, суддя – добрим тощо. Про те, що людина має бути професіоналом, вони часом забувають.

Чоловік-Терези може досягти успіху лише в тому випадку, якщо знайшов своє місце в посередницькій діяльності. Це може бути професія актора, юриста, дипломата, продавця. Усюди, де треба домовлятися, торгувати повітрям. Але навіть у цьому випадку Теерзи потребуватимуть міцної руки, що спрямовує їх дії. До честі Терезів можна сказати лише те, що зароблені гроші вони ніколи не ховають. Або витрачають їх на предмети краси чи стилю, або віддано несуть своєму партнеру.

Водолії

Вперті Водолії абсолютно не вміють рахувати. Вони щиро вірять, що гроші мають приходити до них самі. Свої зусилля вони завжди перебільшують. Чоловіки цього повітряного знаку взагалі не хочуть думати про гроші. Їхня парафія – високі матерії, геніальні ідеї. А земною працею нехай займаються інші, навіть самі жінки, партнери.

Водолії справді вміють вигадувати яскраві речі. Вміють створювати гарні шедеври у тій чи іншій сфері. Однак заробляти на цьому в них слабо виходять. Начальники з них посередні, а бізнесмени ще гірші. Водолії апріорі ненавидять систематичність, жорсткі рамки. Їм подавай свободу, імпровізацію. Тому з грошима чоловіки розлучаються легко, не замислюючись про наслідки. Багато чоловіків до сивих років живуть із боргами на шиї. При цьому гордо сидить на чолі столу і розмірковуючи про високе. Їм справді простіше знайти фінансово забезпеченого партнера, ніж спробувати заробити самостійно.

Риби

Риби надто складні, щоб їхню сутність можна було визначити однозначно. Ці чоловіки чудові сім’янини, чудові коханці, чудові вихователі. Проте заробляти гроші вони не вміють. Від слова зовсім. Будь-який їхній бізнес тут же прогорає. Будь-яка спроба зробити інвестиції – закінчується втратою грошей. Їхня хвалена інтуїція поширюється лише на живих людей з близького кола. Папірці ж не резонують, не піддаються гіпнозу. Тому грошовими питаннями найчастіше управляють партнери чоловіків. Без підтримки своїх жінок Риби швидко втрачають впевненість у своїх силах, осідають на дно соціальних сходів. Їм не вистачає честолюбства, здорових амбіцій, агресивного натиску. Вони надто м’які для цього капіталістичного світу.

За матеріалами