Чоловіки, ніколи не дозволяйте своїй жінці засинати у сльозах
Натхнення

Чоловіки, ніколи не дозволяйте своїй жінці засинати у сльозах

Лягати спати з образою та злістю — погана ідея для всіх. Але для жінок це взагалі вбивчо.

Можливо, через те, що вона сказала за вечерею. А може, ти просто образився на якесь її повідомлення. Або може це тому, що вона не взяла слухавку, коли ти дзвонив до неї, щоб забрати з роботи. Повір, жодна з цих речей не варта того, щоб на неї злитися.

Коли ти на неї злишся, вона не зможе заснути. Кожне образливе слово, сказане тобою, луною віддаватиметься в її голові, поки це не стане єдиним, що вона знає. Вона повертатиметься в ліжку, думаючи, що вона зробила не так. Вона прокручуватиме ваші розмови, намагаючись точно визначити, коли все пішло шкереберть.

Вона переконуватиме себе, що ти більше її не любиш, і сльози нескінченно тектимуть з її очей. Час від часу вона дивитиметься на телефон, сподіваючись побачити там примирливу смс від тебе, а коли не побачить, то почне божеволіти ще більше. Вона боротиметься з бажанням написати тобі першою, бо вона думає, що це тільки дратує тебе, і це вбиває її зсередини.

Вона не спатиме всю ніч, переживаючи про ваші стосунки. А коли вона прокинеться вранці, її подушка буде просякнута сльозами, і вона поплаче ще трохи. Вона згадає, що було увечері, і зовсім втратить сенс зустрічати новий день. Вона не зможе нормально думати, тому що її мозок виснажений переживаннями про вас. Все, чого вона захоче – поговорити з тобою, єдиною людиною, яка може все вирішити.

Але вона не заслуговує на того, хто дозволяє їй засинати з почуттям, що вона не бажана і не кохана. Вона заслуговує на хлопця, який запевняє її, що все буде добре. Вона заслуговує на хлопця, який не забуває бажати їй «На добраніч» і говорити «Доброго ранку». Вона заслуговує на того, хто ставить її в пріоритет. Вона заслуговує на того, хто хоче розмовляти з нею стільки ж, як і вона хоче розмовляти з ним. Вона заслуговує лише на краще.

Тож не розчаровуй її. Ніколи не закінчуй день сваркою. Поводься з нею як з принцесою, бо одного разу вона стане твоєю королевою. Щоб ти не дав жінці, вона віддасть тобі це сто разів. Якщо ти беззастережно її любитимеш, вона любитиме тебе навіть більше.

За матеріалами