Самодостатність жінок по знаку Зодіаку
Гумор та позитив

Самодостатність жінок по знаку Зодіаку

Козеріг

Ось хто точно не буде тримати за ногу чоловіка, коли він йде, так це Козеріг. Швидше, жінка-Козеріг заварить собі чайку, і буде спокійно їсти бутерброд, вислуховуючи чергові претензії кавалера. Їй буде трошки нудно. Може, почне пиляти нігті. А якщо розмова затягнеться, ще й засне. Козерона не прогнути, і не зламати.

Овен

Знак дуже прямолінійний. Овни не лестять, щоб домогтися прихильності. Жінка-Овен не стане принижуватися, щоб зберегти стосунки, або залишитися заміжньою. Вони володіють здоровою самоповагою, і не дозволять собі бігати за чоловіками. Це, мабуть, один з найбільш самодостатніх знаків Зодіаку.

Діва

Горді і принципові. Вони не з тих, хто дозволить себе принижувати. Діви йдуть швидко, і не важливо – куди. Важливо лише залишити за спиною людину, яка не вміє цінувати стосунки. Діви розривають стосунки різко, і друзями не залишаються. Кінець є кінець. Мужності цього знаку не позичати. ​​

Стрілець

Ось чим відрізняються Стрільці – вони абсолютно не бояться змін. Вони завжди бачать більше. Не тільки те, що втрачають в момент розставання, але і те, що знайдуть. Дами-Стрільці йдуть самі. Часто – по-англійськи. І за автобусом не побіжать: дочекаються другого. І з чоловіками так же.

Лев

Леви можуть піти на компроміси. Вони не люблять глобальних змін в житті, і готові йти на поступки. Але якщо мова йде про справжнє свинство, жінка-Лев піде красиво. Леви можуть красиво помститися чоловікові, або залишитися з ним друзями. Все залежить від ситуації.

Риби

Жінки цього знака точно знають, коли стосунки перестають бути нормальними, і пора подумати про себе. Риби готові багато терпіти в сім’ї, і навіть переступати через себе. Вони здатні на самовіддачу. Тому і йдуть швидко і назавжди. Їх самоповага нікуди не поділася, просто для Риб є речі важливіші.

Якщо Риба зробила все, щоб зберегти стосунки, а чоловік продовжує витирати ноги об її самооцінку, вона викреслить його з життя раз і назавжди. І потім ще буде відзначати цей день кожен рік, як свято.

Рак

Чутливі і ніжні. Жінку-Рака легко довести до сліз. Вони ранимі, але принижувати себе не дозволять. Їм буде важко, але в якийсь момент жінка-Рак витирає сльози, і стає найхолоднішоб людиною на світі для того, хто її образив.

Водолій

Можуть піти на другу і третю і десяту спробу повернути стосунки. Водолії самодостатні, сильні духом. Але вони не зможуть жити з тим, що не зробили все можливе. Вони лояльні, відхідливі, і вміють прощати. Ці якості нітрохи не знижують самодостатність: Водолії йдуть різко, і назавжди, якщо їх самолюбство серйозно зачепили. Це стосується будь-яких стосунків в житті Водолія.

Телець

Досить сентиментальний знак. Тельці ненавидять зміни, вони можуть миттєво розірвати стосунки з друзями, якщо наступити на їхнє самолюбство. Але в родині Тельці роблять все, щоб зберегти шлюб і стосунки. Їм важко прощати, але іноді вони наступають собі на горло. Жінки цього знака – найкращі дружини. Але якщо вона пішла – то навряд чи дасть другий шанс.

Близнюки

Дуже емоційні і чутливі. Схильні до безлічі романів, які тривають не більше року. Близнюки йдуть, якщо їх образити, але не відразу. Вони довго з’ясовують стосунки, намагаючись знайти інше рішення. Цей знак може довести до божевілля партнера, який посмів нанести образу і зачепити самолюбство. Але якщо дама-Близнюк пішла – вона не повертається. Тому що почуття остигають. Ви можете стати кращими друзями. Але на цьому все: Близнючки повністю відправиться на пошуки нової «жертви».

Скорпіон

Дивно, скільки жінка-Скорпіон може винести дрібних образ, якщо дійсно любить. Вона буде закипати, і думати про те, щоб придушити цю гидоту вночі подушкою. А сама лише поправить ковдру, щоб мерзотник не змерз.

Скорпіони мають неймовірне самолюбство, але можуть йти на величезні жертви заради коханих. Однак, зради Скорпіон не пробачить. Піде мовчки, і навіть переживати собі з цього приводу не дозволить.

Терези

Знак дуже самодостатній. Жінки цього знака довго вирішуються на стосунки. Для них важливі багато факторів, і вони довго ще будуть придивлятися до партнера. Однак, якщо жінку-Терези образити, вона піде. Образу зберігатиме довго. Терези можуть пробачити людині, відновитистосунки. Але ось довіряти більше не будуть. Можуть довго склеювати розбиту вазу, але в результаті наберуться сміливості, щоб викинути, і купити нову.