Цінуйте чоловіка, який здатний зрозуміти і вирішити ваші проблеми, а не створювати нові
Натхнення

Цінуйте чоловіка, який здатний зрозуміти і вирішити ваші проблеми, а не створювати нові

Цінуйте чоловіка, який ніколи не подзвонить після 23-ї, а проведе до цього часу додому. Чоловіка, який любить проводити з вами ранки і дні, а не тільки ночі. Чоловіка, який здатний зрозуміти і вирішити ваші проблеми, а не створювати нові. Який без приводу дарує букети польових квітів і приносить апельсини, коли ви хворієте.

Цінуйте чоловіка, який міцно обійме, якщо ви заплачете, і закриє рот поцілунком, коли ви злі.

Бійтеся чоловіків, яким ви потрібні тільки в хорошому настрої, переважно після 23-ї. Чоловіків, які ставлять вас на друге місце після улюбленого хоббі і хочуть бачити вас тільки після повного одужання. Не витрачайте час на чоловіка, який дарує квіти 2 рази в рік: День Народження і 8 березня.

Не сподівайтеся на чоловіка, який на будь-яке ваше прохання або проблеми висуне список своїх.

Не втрачайте час з чоловіком, який не любить гуляти (втомлюються ноги) або відпочивати на природі (покусають комарі), чоловік, схильний до ниття ніколи не стане надійною опорою.

Шукай чоловіка, який назве тебе красивою, а не сексуальною; який передзвонить, коли ти повісиш трубку, який не засне тільки для того, щоб дивитися як спиш ти; який буде цілувати тебе в лоб; який захоче показати тебе всьому світу.

Чекай чоловіка, який буде тримати тебе за руку перед своїми друзями; який буде постійно нагадувати, що ти йому небайдужа і як йому пощастило, що у нього є ти. Чоловіка, який повернеться до своїх друзів і скаже: “Це вона!”

Пам’ятайте, що чоловік мрії – це не тільки “любить і не зраджує”, але і робить життя щасливим.

Джерело