Звернення до всіх чоловіків: якщо ти зраджуєш своїй дружині – ти слабак!
Натхнення

Звернення до всіх чоловіків: якщо ти зраджуєш своїй дружині – ти слабак!

Є дуже багато правдивих історій з життя про те, як чоловіки зраджують своїм дружинам. Причини бувають різні та найпоширеніша з них: «Мені з нею вже не цікаво і не смачно. Хочеться нових і гострих відчуттів».

Я втрачаю дар мови, коли таке чую. Я лютую до такої міри, що цілком можу здатися неадекватною. Ти серед всіх жінок вибрав одну єдину, яку боготворив, любив, дивував, захищав, обожнював, яка повірила тобі, відповіла взаємністю і поєднала з тобою долю, народила тобі дітей, а тепер ти розлюбив її? Або любиш, але душа прагне чогось свіженького, якоїсь екзотики, чарівності і краси. То не любов, не дури ні себе, ні всіх навколо. І не дури ту, яка віддала тобі своє серце.

Якщо ти вже здатен на таку підлість, як зрада, то може знайдеш у собі мужність сказати правду? Цікаво би було почути…Але ти не мав би, що сказати. Бо ти егоїст! Ти скинув на свою дружину все, що тільки міг: хатні клопоти, виховання дітей, вічне готування їжі і миття посуди… Ну і, звичайно, себе ти теж звалив їй на голову: тебе треба бавити як царя, годувати, одягати, доглядати, але і цього тобі стало замало.

Ти перестав цікавитись нею, як пройшов її день, про що вона мріє, чого бажає, тобі стало байдужим все, що стосується її, і вона сама стала тобі байдужою.

Тобі так добре у своєму світі, що ти вже забув той час коли вона була твоїм Всесвітом, коли не міг дочекатися зустрічі, коли цілував найсолодші у світі вуста, коли бажав тільки її і не помічав нікого навколо.

Що сталося? Мовчиш?
Тоді слухай!

Слухай уважно, може почуте трохи роз’яснить тобі чому все так сталося і що на тебе чекає далі.

Ти вибрав собі жінку. Гарну, добру і щиру, яка полюбила тебе, довірилась тобі і пішла за тобою. Поруч з якою ти був веселий, щасливий, безтурботний і коханий. А вона була найкрасивіша в цілому світі, твоя душа злітала в небо від радості і щастя. А потім… Ви одружилися, почали разом жити, народили дітей. І в щоденних клопотах твоя красуня-дружина перетворилася в сіру мишку, бо краса вимагає багато часу, а весь свій час вона присвячувала дітям і тобі. Саме тому немає макіяжу і гарних зачісок, саме тому стало менше інтиму, бо знесилена жінка відразу засинає тільки доторкнеться головою до подушки, або засинаєш ти, так і не дочекавшись поки вона переробить всі свої сто справ.

Хто винен?
Всі так живуть?
То життя?

Неправда! Винен тільки ти! Ти перетворив свою жінку на домогосподарку, бо тобі так зручно: в будинку завжди прибрано і смачно пахне, а те, що вона хоче працювати, то пусте, ти заробляєш на сім’ю, хай сидить дома і варить борщ.

Ти сам вирішив, що немає сенсу витрачати гроші на всілякі перукарні, салони краси і нове вбрання для дружини – і так сидиш вдома.

Ти почав критикувати її, коли вона хотіла почитати книжку, зависнути в інтернеті, ходити в спортзал чи просто піти з подругами на посиденьки у кав’ярню – для чого так марнувати час? Краще прибери, он вже пил на меблях і розкидані іграшки.

Далі більше: походи до друзів у гості стали все рідшими, ці довгі збори, коли потрібно все продумати і нічого не забути, бо маленьким дітям потрібно дуже багато речей навіть за межами дому. Їжу, воду, змінний одяг, улюблені іграшки і все інше поспіхом збирає дружина, заодно одягаючи дітей і себе, бо ти вже давно зібраний сидиш незадоволений на дивані – ну скільки можна збиратися? Ну і звичайно після такого підбадьорення жінка, заледве встигши поміняти свій домашній одяг на щось пристойніше, вже поспішає до дверей, тільки б ти не сердився.

Ось ви вже в гостях, де тобі дуже незручно за свою вимучену, задьоргану і далеку від усього дружину, яка ні розмову не може підтримати, ні вигляду богині немає. І ти навіть ніколи не задумався, як їй важко щодня іти на закупи з малими дітьми, важко нести повні пакети продуктів і одночасно ловити дітей, які тільки те і роблять що втікають від неї.

Важко готувати їду в цілковитій тишині, щоб не розбудити дітей, яких після прогулянки заледве вклала спати.

Жінці важко, коли вона все тяне сама, але найбільше їй важко дивитися, наскільки байдужою вона стає чоловікові. Вона би плакала і жаліла себе, але це нічого не змінить і на це немає часу, треба прибирати і готувати. А вночі, коли від знесилення і образи сльози ллються на подушку, вона тихенько витирає їх, боячись схлипнути, щоб не розбудити тебе, такого дорого і коханого.

Далі стає ще гірше, вона вже спить сама, бо ти давно поринув в нову, як ти собі думав, любов. Інша жінка зачарувала тебе, звабила так, як вміють тільки жінки, і не обманюй себе, що то твій вибір, вибрали тебе. Бо ти сам дав себе вибрати. Серед всіх вірних і люблячих чоловіків, саме ти став легкою здобиччю для коханки. Знаєш чому? Бо ти невірний і нелюблячий чоловік, ти просто сміття. Ти безвідповідальний, безсердечний боягуз і слабак, який тікає з дому в обійми чужої жінки, бо твоя тобі вже не смакує. Поганий ти кулінар! Щоб було смачно – треба готувати з любов’ю!

Любити жінку – це мистецтво!
Треба вміти додавати спецій у її життя, треба огортати жінку ніжністю і любов’ю, щоб вона розквітала, треба приправити її буденність чимось святковим, неочікуваним і приємним.

Треба їй у всьому допомагати, треба пишатися нею і розвивати всі таланти, які є в ній.

Треба піклуватися про неї, берегти її, як найціннішу коштовність.

Треба вміти чути її мовчання.

Треба мати величезну мужність поступатися їй і пробачати її недоліки.

Треба мати відповідальність бути поруч і в радості, і в горі, і в хворобі.

Треба постійно цікавитись нею і розгадувати її, як найбільшу загадку в житті.

Треба бути вірним і чесним, щирим і люблячим.

Треба дарувати їй маленькі радощі, щоб її найпрекрасніші у світі очі сяяли щастям.

А ще треба просто любити жінку, говорити їй приємні слова, щиро сміятися з нею, гуляти вечорами містом, ходити в ресторанчики на ваші особливі свята, збирати друзів у себе і їхати до друзів у гості.

Треба дарувати жінці відчуття потрібності, щоб вона розуміла, що її кохають і цінують.

Треба дякувати їй за все: за зварений борщ, випраний одяг, домашній затишок і ту, спокійну атмосферу щастя, яку вона створює своєю присутністю у твоєму житті.

Треба дарувати їй квіти, а ще почуття захищеності, щоб вона почувалась біля тебе як за кам’яною стіною і нічого не боялася, поки ти поруч.

Треба пишатися своєю жінкою, бо це твій вибір, і те як вона виглядає і почувається, це тільки твоя заслуга.

Я знаю багато щасливих жінок… вони інші, вони світяться зсередини, у них щасливий блиск в очах і усмішка на обличчі, вони впевнені у собі, веселі і життєрадісні, вони просякнуті коханням до своїх чоловіків, вони кохають і кохані.

Я одна з тих щасливих жінок, і я точно знаю, щоб жінка тобі смакувала, треба розчинятися в ній, треба підживлювати її своїм коханням, треба розправляти їй крила і давати можливість розвиватися, треба постійно підтримувати вогонь кохання ніжністю і турботою, треба завжди допомагати жінці, але ти так не зможеш… Бо любити і бути вірним – то для сильних, а ти не такий.

І коли в твоєї дружини спаде пелена з очей, розвіються всі залишки любові… Коли вона зрозуміє, що твоя зневага і зрада принижує і руйнує її, вона скине тебе з своїх плечей, як важкий тягар. Вона винесе на сміття всі уламки вашого сімейного життя, витрусить з душі всі крихти любові до тебе і піде шукати того, хто буде її любити, поважати і цінувати. Того, кому вона буде до смаку. Вона це зробить! Навіть не сумнівайся!

Через деякий час, ти зустрінеш на своєму шляху розкішну, сяючу, щасливу і квітучу жінку. Ти впізнаєш у ній свою колишню дружину. Тоді твоя щелепа впаде до землі й ти будеш давитися слмною, рвати на собі волосся і кусати лікті.

Так що вчись готувати! Бо інакше, проживеш своє життя у вічному пошуку смачної жінки, так і не зрозумівши, що найбільше смакує та, яку ти сам приготував з любов’ю!

Автор: Тетяна Швець