Як страждають знаки Зодіаку. А про вас співпало?
Гумор та позитив

Як страждають знаки Зодіаку. А про вас співпало?

Всі щасливі знаки Зодіаку щасливі однаково, а страждає, зрозуміло, кожен по-своєму. Перевір себе!

КОЗЕРІГ

Козеріг страждає, сміливо дивлячись вперед. Трапитися може все, що завгодно, Козеріг це знає і героъчно готовий прийняти удар долі в свій прекрасний потужний головний лоб. І приймає з надією, що все це найближчим часом як-небудь закінчиться. Вірніше, не як-небудь, а неодмінно добре закінчиться. Це не означає, що Козероги – рожеві оптимісти. Це означає, що Козерог впирається рогами в паркан і читає мантру: «Паркан не вічний, падай, тварюка, Козеріг – птах сильна». І паркан падає.

ВОДОЛІЙ

Водолій страждає зарозуміло. Жалюгідні нікчемні людці не гідні того, щоб дізнатися про його біль. При цьому виглядає Водолій так, що жалюгідні нікчемні людці заклопотано переглядаються – може, йому «швидку» викликати? Але Водолій невблаганно відстороненим поглядом, повним вікового страждання, дивиться кудись в сузір’я імені себе. Так, мною назвали сузір’я, шепоче Водолій, а вам слабо? І, знаєте, якось відразу легше йому стає.

РИБИ

Риби страждають з насолодою. Не виключено, що Рибам зсередини здається, що страждати вони не люблять. Але це самообман. Справжня Риба зачепиться за будь-яку дрібницю, на кшталт сумнівного дзвінка чоловікові ввечері від незнайомого Олега Вікторовича, який, до ворожки не ходи, баба, хоч і говорить низьким баритоном. Зачепиться, значить, і давай страждати. Та так, що очерет шумить, дерева гнуться на п’ятдесят верст в окрузі. Заплаче і топитися піде. Ну а те, що Риби не тонуть – це вже деталі. Рибі важливо не втопитися, а посумувати

ОВЕН

Овен страждає мовчки. Не тому, що Овни замкнуті або, наприклад, бояться публічного осуду. Овни взагалі нічого не бояться. Просто вони щиро впевнені, що: а) ви все одно не зможете допомогти, значить, немає сенсу переводити повітря; б) ви просто не зрозумієте, що переживає Овен. Тому що ви – не Овен. Значить, ваш особистий досвід, вибачте, заради Бога, за замовчуванням, гівно. Так що Овен як-небудь сам переживе, не вперше.

ТЕЛЕЦЬ

Телець страждає руйнівно. Ось ця ось світла печаль, тихий стогін носом в стіну – це неспортивно, а, значить, безглуздо.

Справжні страждання Тельця рідні та близькі впізнають по характерному ядерному грибі, який виростає одночасно з декількох сторін горизонту. А Телець змахує віником під шафу осколки і сумно запитує: «За що мені все це?».

БЛИЗНЮКИ

Близнюки страждають багатослівно. Якщо ви необачно запитаєте: «Що трапилося?», то дізнаєтеся про справи Близнюка раз приблизно в тисячу більше, ніж хотіли. Близнюк почне з осені 1993-го року, коли був по-літньому теплий вечір, і дерева ще не підозрювали про те, що жорстока зима вже стоїть за рогом з крижаною косою і сміється над безтурботністю місцевої флори.

Ось так і я, маленький наївний Близнюк, сім років тому безтурботно сміявся над жартами головного кохання всього мого життя… Ніколи не питайте у Близнюка: «Що трапилося?». Він все одно розповість, але є шанс, що розповідь почнеться з поточного тисячоліття.

РАК

Раки страждають високодуховно. Ні, ну чому відразу «бухають»? Зовсім необов’язково. Рак буде зітхати, зводячи очі до неба, слухати гарну музику і читати книги про самовдосконалення.

Особливо просунуті Раки будуть книги про самовдосконалення писати. А юні Раки почнуть з віршів. Приблизно ось таких: «Кров, смерть, біль. Ніч, морок, тінь. Ти пішов, але твоє серце зі мною. Знов».

ЛЕВ

Лев страждає в хорошій компанії. Страждання в самоті Лев вважає марною тратою часу і душевного ресурсу. Погано повинно бути всім. Тому Лев втягне в свої переживання всіх нерозторопних васалів, які ще не встигли з вереском втекти пішки до Кенії.

І васали, самі не зрозумівши, як це сталося, вже сприймають кривдників Лева, як своїх особистих ворогів. І йдуть воювати. А Лев поблажливо страждає – так-так, задай йому, дитинко, спасибі, що ти у мене є.

ДІВА

Діва страждає конструктивно. Робить ремонт і здобуває другу вищу. Тому Дівам всі заздрять. Мовляв – ти така сильна, ти так тримаєшся, я б не змогла, а ти така молодець.

Діва, в принципі, абсолютно не заперечує проти таких оцінок, але в глибині душі сприймає свої страждання з вдячністю. Як дуже вчасний чарівний пендель, здатний творити справжні чудеса.

ТЕРЕЗИ

Терези намагаються врівноважити страждання чимось приємним. Залежно від статі, віку і фінансових можливостей вони врівноважують власні страждання всім спектром ентертейменту від кругосвітньої подорожі на яхті до мийника скла в підворітті.

Тому з боку Терези виглядають одним з найбільш життєрадісних знаків Зодіаку. Але це ви просто не знаєте, чого їм варто поєднувати ці гирьки з жорстоких зрад і смачних задоволень.

СКОРПІОН

Скорпіон страждати не вміє. Ну, тобто, він чесно намагається, але не дано.

СТРІЛЕЦЬ

Стрільці страждають комплексно. Правильний Стрілець любовно колекціонує причини для страждань і намагається вгадати так, щоб вони всі вистрілили одночасно.

Скажімо, Стрілець не може просто ревіти і пити, якщо його кинув чоловік (або дружина). Стрілець постарається влаштувати все так, щоб відразу після розлучення, його (Стрільця, не чоловіка) звільнили з роботи. А, в ідеалі, потрібно ще зламати ногу. Ось тоді добре.

За матеріалами