5 відмінностей між люблячою жінкою і тією, яка використовує чоловіка в своїх інтересах
Психологія

5 відмінностей між люблячою жінкою і тією, яка використовує чоловіка в своїх інтересах

Чоловік може любити свою жінку, і навіть часом не підозрювати, що вона використовує його на догоду своїм інтересам. Вона може говорити красиві слова любові чоловікові, ніжно поводитися з ним, приділяти увагу і так далі. Але іноді за всіма цими хитрощами стоїть бажання отримати бажаний результат.

Як чоловікові можна відрізнити таку підступну жінку від тієї, яка по-справжньому його кохає? Розповімо про 5 основних відмінностей, між люблячою жінкою і тією, яка використовує чоловіка в своїх інтересах.

Вона байдужа до ваших проблем

Коли у чоловіка виникають якісь життєві труднощі, тоді дівчина не прагне йому допомогти. Вона може раптово зникнути, піти від чоловіка, сказати, що у неї важливі справи і так далі. Її не цікавлять чоловічі проблеми, тому що вона лише використовує чоловіка в своїх цілях.

Вільний час

Любляча жінка буде намагатися провести вільний час поруч з чоловіком, до якого відчуває почуття. Не любляча жінка не буде приділяти достатньо часу чоловікові. Вона скоріше буде витрачати свій час на спілкування з подругами, на своє хобі, відвідування клубів, кафе та інші заклади.

Обіцянки

Кожна любляча жінка буде намагатися виконувати все, що обіцяє чоловікові. Якщо вона цього не зможе зробити, тоді обов’язково вибачитися перед ним. Але жінка, яка використовує чоловіка, обманює його. Всі її обіцянки залишаються фальшивими і нездійсненними для чоловіка.

Фінансові труднощі

У кожної людини можуть виникнути фінансові труднощі, але жінка яка байдужа до чоловіка, буде завжди просити у нього гроші. Вона може починати з малого і просити поповнити баланс телефону, але потім її примхи будуть зростати. Чоловік буде витрачати на неї все більше грошей. Якщо він цього не робитиме, тоді вона почне дратуватися, сваритися з ним і проявляти невдоволення.

Флірт з іншими чоловіками

Любляча жінка ніколи не дозволить собі фліртувати з іншими чоловіками. Вона дорожить стосунками зі своїм чоловіком і знає до яких наслідків може привести флірт. Але жінка, яка використовує чоловіка, буде фліртувати з іншими чоловіками. Все тому, що вона не любить чоловіка і шукає йому гідну заміну.

За матеріалами