Таємні ерогенні зони знаків Зодіаку
Цікаво знати

Таємні ерогенні зони знаків Зодіаку

У всіх знаків зодіакального ряду є таємні ерогенні зони на тілі, стимуляція яких здатна привести до сильного збудження. Є ті, кому подобається, коли ви граєтесь з їх волоссям, ті, хто обожнює, коли ви цілуєте в шию, і навіть ті, хто приходить в екстаз від дотиків до спини. Отже…

Овен – обличчя, волосся, шкіра голови

Овни навряд чи відмовляться від ніжного масажування шкіри голови. Воно не тільки допомагає їм розслабитися і стати щасливішими, а й сильно збуджує. Народжені під цим знаком Зодіаку будуть буквально тремтіти від задоволення, якщо ви запустите свої пальці в їх волосся.

Телець – шия

Проводячи кінчиками пальців по шиї Тельця, ви тим самим приводите його в стан екстазу, а ніжні поцілунки в цій зоні зведуть його з розуму від бажання!

Близнюки – руки

Близнюки дуже сильно реагують на торкання до їхніх рук. Народжених під цим знаком заводить масаж долонь і легке лоскотання.

Рак – прес і область грудної клітини

Ці люди сприйнятливі до дотиків до грудної клітки. Їм подобаються все: і масаж, і поцілунки, і навіть легке покусування. А будь-які дії з їх сосками призводять до неймовірного збудження!

Лев – плечі і спина

Левам подобається, коли ви торкаєтеся їх спини. Не дивно, що вони обожнюють чуттєвий і глибокий масаж. Проводячи кінчиками пальців по їх хребту, ви тим самим різко підвищуєте рівень ендорфіну в крові Лева.

Діва – талія і живіт

Хочете «завести» Діву? Доторкніться до її живота. Коли ви чіпаєте цю частину тіла, вона швидко збуджується. А поцілунки в області талії – вірний спосіб довести свою Левицю до шаленої пристрасті!

Терези – нижня частина спини (поперек)

Ніжний масаж в цьому місці може послужити потужним сигналом для Терезів. А якщо ви почнете злегка дряпати шкіру в даній області, то безумовно досягнете бажаного результату!

Скорпіон – інтимна зона

Звичайно, від таких дотиків в збудження приходить більшість з нас, але найкраще це помітно саме на прикладі Скорпіона. Його найбільш ерогенна зона розташована якраз навколо інтимної частини тіла, роблячи народжених під цим знаком неймовірно чутливими до найменших дотиків.

Стрілець – стегна

Задумали завести Стрільця? Тоді зосередьте зусилля на його стегнах. Ця маловідома ерогенна область неймовірно сприйнятлива до дотиків, поцілунків і масажу. Ніжно погладжуйте внутрішню сторону стегна, і ви тут же помітите, як вашій другій половинці стає важко встояти перед спокусою!

Козеріг – коліна і ноги

Ця, як правило, зона дуже чутлива до будь-якого роду стимуляції, хоча й часто залишається поза увагою. Поводідь рукою по нозі своєї коханої, полоскочіть її за коліном, і вона тут же захоче пограти з вами у відповідь.

Водолій – щиколотки, литки

Мало хто знає, що Водоліям дуже подобається, коли торкаються до щиколоток або литок. Коли ви знову захочете показати своє бажання коханій людині, народженій під цим знаком, просто «попрацюйте» над цими зонами. Ви здивуєтеся, до якого ефекту це призведе!

Риби – ступні

Ключ до збудження Риб захований в їх ступнях. Зробіть своїй другій половинці масаж ніг, вона напевно від нього не відмовиться. Грайте з її пальцями, потираючи ступні, і ви допоможете їй не тільки розслабитися, але і дуже завестися!

За матеріалами