Ці 4 знака Зодіаку мають «поганий погляд»
Цікаво знати

Ці 4 знака Зодіаку мають «поганий погляд»

Здатність людини одним поглядом заподіювати шкоду іншому називається «поганим оком». Вона відноситься до вроджених якостей і розвивається далеко не у кожного.

Для цього потрібно володіти колосальною енергетикою, а також мати зодіакальну схильність. Лише кілька знаків Зодіаку можуть похвалитися сильним навиком врочення.

Скорпіон

Про те, що Скорпіон володіє гіпнотичним поглядом, багато хто знає не з чуток. Людині, народженому під цим потужним знаком, досить косо глянути на іншого, щоб у того зіпсувалося самопочуття. Якщо ж Скорпіон усвідомлено побажає направити негатив на людину, то останньому залишається тільки молитися.

Негативна енергія здатна пробити будь-яку броню, незалежно від статусу і віку. Особливо вразливими виявляються діти…

Однак до псування вдаються лише особливо мстиві Скорпіони. Інші трансформують свою грандіозну енергію на захист. Оскільки одна лише присутність представника знака захищає будь-якого від життєвих негараздів. Якщо ж Скорпіон захоче розвинути свій магічний талант, то йому стануть підвладні всі ритуали.

У протеже Плутона геть відсутнє почуття страху, а тому він готовий піти до кінця – вивчити навіть чорну магію. Деякі люди відверто отримують задоволення, коли користуються своїми навичками. Тому слід побоюватися поганого характеру Скорпіонів. Самим же представникам знака необхідно пам’ятати про силу своїх думок: оскільки випадково можна завдати шкоди навіть найближчим людям. Свої емоції потрібно ретельно контролювати, відводячи удар від коханих.

Близнюки

Якщо Скорпіони володіють акцентованим поглядом, то Близнюки – майстри гострого слівця. Їх фрази здатні бити на поразку, проникати прямо в підсвідомість людини. При цьому вони ретельно маскують свої стріли за величезною кількістю тексту.

Слава балакучих людей невипадково закріпилася за Близнюками. Однак в промовах цього повітряного знаку завжди є підгрунтя. Вони або щиро бажають людині всього найкращого, або карають її за щось. Особливо болючими виявляються критичні зауваження знака. Кожне слово залишає незгладимий слід на самооцінці людини.

Після словесної прочуханки у неї не залишається сил взагалі що-небудь робити. Енергія катастрофічно падає, і з’являється висока ймовірність захворіти. Пристріт Близнюків діє саме таким чином.

Але в виправдання Близнюків можна сказати, що роблять вони це ненавмисно. Якщо Скорпіон свідомо атакує ворога (і навіть отримує від його мук задоволення), то Близнюки швидше просто ніяково орудують своїм магічним навиком. Лише високорозвинені представники цього знака вміють зважувати кожне слово.

Вони чарівно спілкуються, з точністю рентгена оцінюють співрозмовника по його мові, легко вселяють йому потрібні думки. Наприклад, релігійним Близнюкам нічого не варто навернути людину в свою віру – настільки їх навички сильні. Те ж стосується і порчі.

Якщо Близнюк дійсно захоче заподіяти комусь шкоду, то він миттєво призведе вирок у виконання. Йому буде потрібно всього лише пару слів…

Козеріг

Козероги також володіють дивовижним даром пристріту. Він у них не такий сильний, як у двох попередніх знаків, однак зіпсувати людині життя все ж може. Базується ж лихе око Козерога на почутті заздрості. Коли представник земного знака дивиться на красиве життя інших людей, його самого з’їдає жовч образи. Він відчайдушно хоче того ж. Звідси і кар’єрна цілеспрямованість Козерогів: вони прагнуть досягти вершин соціальних сходів.

Коли ж у Козерога не виходить дістатися до зірок, то він озлобляється на весь світ. Навіть близькі люди можуть стати жертвою його недоброго погляду. У такі моменти Козерогам слід максимально обмежувати спілкування, переглядати своє ставлення до життя. В іншому випадку у зайвого амбітного знака буде вкрай важка аура.

Навіть на випадковій фотографії він буде дивитися з-під лоба, і накликати на жертву-глядача порчу. Грубіянити друзям, відмовляти рідним в любові – все це ознака невдахи-Козерога. Тому вкрай важливо підтримувати свого знайомого Козерога в усіх прагненнях. Реалізована людина обов’язково віддячить вам згодом.

Риби

Якщо Козероги можуть затаїти образу на весь світ, то Риби на конкретну людину. Надто емоційні представники водної стихії звикли до абсолютної довіри у стосунках.

Якщо ж партнер викликає у них підозри своїм лукавими діями, то Риби починають думати про нього погано. Негатив поступово накопичується – і в якийсь момент з усією силою обрушується на людину. Уявні загрози знака мають ту ж силу, що і реальні слова. Тому кривдник довірливих Риб ніколи не йде від покарання. За обман невинної душі він платить своїм власним здоров’ям.

Наприклад, жінка-Риби може запросто помститися за зраду. Для посилення ефекту їй необхідно зануритися в воду (підійде звичайна ванна), і зі сльозами на очах прочитати заклинання. Після праведних слів її колишній стане безплідним або немічним.

Однак Риби не відрізняються великою силою волі. Їх закляття діють відносно недовго, і з часом повертаються до адресата. При цьому наносять енергетичну шкоду, істотно б’ючи по самопочуттю знака. Щоб не стати жертвою свого ж негативу, Рибам настійно рекомендується мислити позитивно.

А заодно навчитися приймати недоліки людей, і не відкривати першому зустрічному душу. Оскільки світлих і абсолютно щирих людей днем ​​з вогнем часом не знайдеш. Якщо ж представники водної стихії навчаться контролювати свої емоції, то у них відкриється ще один магічний навик. Риби зможуть очищати навколишній простір від ментальної скверни. Також прекрасна інтуїція дозволить їм почувати енергетичну карму інших людей, успішно справлятися з будь-яким негативом.