Гороскоп сумісності. 12 пар по знаку Зодіаку, які ідеально підходять один одному!
Цікаво знати

Гороскоп сумісності. 12 пар по знаку Зодіаку, які ідеально підходять один одному!

Пара №1 Овен + Лев

У цих знаків Зодіаку ідеальна сумісність. І Овен, і Лев амбітні і активні, вони ніколи не сидять на одному місці і постійно чимось зайняті. Овнові імпонує галантний, щедрий і царствений партнер, а Лев буде підживлюватися від нього енергією.

Пара №2 Діва + Телець

Ця пара вважається чи не найміцнішою в усьому зодіакальному сузір’ї. Діва передбачувана, педантична і спокійна, Телець – практичний і дуже “земний”. Цим двом буде добре разом, вони не схильні до авантюр і розуміють один одного з півслова.

Пара №3 Терези + Близнюки

У цій парі все легко, повітряно і красиво. Елегантні і витончені Терези не будуть скандалити, ревнувати і обмежувати свободу Близнюків. Терезам буде затишно з Близнюками, які йдуть по життю легкою ходою, не акцентуючи свою увагу на негативі.

Пара №4 Рак + Скорпіон

Дивно, але таким різним партнерам буде добре разом. Затишний, сімейний і ранимий Рак знайде в Скорпіоні надійний захист від агресивного зовнішнього світу. Скорпіон ж з подивом відкриє, що в скромному на вигляд партнері вирує океан пристрасті.

Пара №5 Лев + Стрілець

Якщо Лев і Стрілець не будуть змагатися один з одним, то союз буде просто таки ідеальним. Обидва активні і сміливі, обидва знають, що хочуть від життя, у них схожі інтереси і цілі по життю. Їхні стосунки будуть сповнені пристрасті, ділових пригод і любовних авантюр.

Пара №6 Козеріг + Діва

Консервативний Козеріг гідно оцінить економну і практичну Діву. У стосунках цієї пари не буде гучних сварок і бурхливих примирень, але їм це і не треба. Вони будуть спокійно жити, знаючи, що у них є підтримка і опора у всіх починаннях.

Пара №7 Терези + Водолій

Ніжні Терези припадуть до душі яскравому Водолію, вони пом’якшать його агресивний і нестримний норов, чим зроблять життя Водолія простіше і розміреніше. Терези ж будуть черпати енергію і сили від Водолія, який сповнений ідей, в постійному пошуку і завжди готовий до бою.

Пара №8 Риби + Скорпіон

Настільки різні знаки Зодіаку утворюють такий ідеальний союз. Романтичні, ніжні і замріяні Риби знайдуть сильне плече у вигляді Скорпіона. Скорпіон ж стане поруч з ними спокійніше, що найсприятливішим чином позначиться на його кар’єрі і житті.

Пара №9 Овен + Стрілець

Схожі темпераменти цих двох знаків допоможуть їм краще розуміти один одного. У стосунках буде багато вогню, Овен і Стрілець будуть “смакувати” і насолоджуватися один одним. Вони будуть підтримувати один одного у всіх починаннях, і обидва в цьому союзі стануть успішними.

Пара №10 Телець + Козеріг

Телець і Козеріг – ідеальна пара, але є “одна ложка дьогтю в бочці меду”. Справа в тому, що ці знаки досить владні, так що комусь із них доведеться зменшити свій запал в стінах будинку. Якщо хтось із них поступиться, то це буде гармонійний союз, так як у цих знаків багато спільного.

Пара №11 Близнюки + Водолій

Обидва знаки цінують свободу понад за все, так що будуть поважати бажання іншого партнера. Близнюки гідно оцінять ерудованого Водолія. А Водолій, як справжній художник, закохається в холодну, величну, сексуальну красу Близнюків.

Пара №12 Рак + Риби

Ранимий і чутливий Рак – хороша партія для сентиментальних і романтичних Риб. Ці двоє будуть проводити багато часу вдома. Рак любить займатися домашніми справами, а Риби віддають перевагу книгам кінотеатрам і шумним компаніям.