5 вчинків чоловіка, після яких від нього потрібно бігти якомога швидше
Життєві поради

5 вчинків чоловіка, після яких від нього потрібно бігти якомога швидше

Стосунки розвалюються з різних причин. Але будь-якій жінці буде болючіше, якщо вона вкладалася в них на всі сто відсотків, йшла на багато поступок, любила всім серцем і поставила на кін усе заради того чоловіка, який, як виявилося, ставився до неї несерйозно.

Уже після розриву вона розуміє, що просто закривала очі на ознаки, які попереджали її про такий драматичний результат. Вона шкодує, що усвідомила ці сигнали тільки зараз, коли її серце розбите.

Навряд чи ви хочете опинитися в такій же ситуації. Тому варто звернути увагу на кілька ознак чоловіки, від якого потрібно бігти якомога швидше:

1. Він змушує вас відчувати, що вас занадто важко любити

Кожен гідний любові. Кожен заслуговує право говорити правду і висловлювати свої емоції. Хоча він може не слухати або не вірити в те, що ви відчуваєте, ваші почуття належать вам.

Якщо вам здається, що щось не так, і він не допомагає покращити ситуацію, значить, з ним щось не так. Коли ви відчуваєте, що робите все можливе для того, кому наплювати, тоді пора йти.

2. Він каже, що ви просите занадто багато, а ви просите мінімум

Ви гідні більшого, ніж благати про його увагу. Вам не потрібно благати, щоб він запитав, як пройшов ваш день. Ви не повинні згинатися в спокусливій позі, щоб залучити його погляд поза спальнею.

Очевидно, що йому не потрібні нагадування, щоб ставитися до вас з повагою і порядністю. Стосунки вимагають взаємних поступок, тому, якщо він бере у вас все, але нічого не дає натомість, тоді йдіть від нього.

3. Він змушує вас відчувати себе невпевнено у власній шкурі

Всесвіт створив всіх по-різному не дарма. Можливо, ваш шаблон не вписується в його визначення «привабливої ​​жінки», але це нормально. Ви не були створені для того, щоб бути красивою для нього; ви створені, щоб бути красивою для себе.

Важливо лише це: те, що ви бачите в дзеркалі і відчуваєте в своєму серці, робить вас щасливою. Для правильного чоловіка не має значення, як ви виглядаєте зовні; матиме значення, яке ваше серце. Якщо ви помітите, що він критикує вашу зовнішність або намагається змінити її, це вірна ознака того, що вам потрібно тікати.

4. Він змушує відчувати, що ви недостатньо хороші

Кожен вартий уваги і порядного ставлення. Якщо він змушує вас відчувати, що ви недостатньо гарні для серйозних стосунків або навіть для ввічливого поводження, то це він не повинен брати на себе зобов’язання.

Коли він змушує вас відчувати, що ви повинні прогнутися заради його любові, але не відчуває необхідності робити те ж саме для вас, тоді він в будь-якому випадку не заслуговує вашої любові.

Якщо він змушує вас думати, що ваші цінності і переконання не варті його часу, то його теж не варто слухати. Коли він здається невпевненим в собі, але позбавляє вас від цих почуттів, він не гідний вашого часу, енергії та кохання.

Він той, хто недостатньо хороший. Не роздумуйте, а просто йдіть.

5. Він змушує вас кожен раз відчувати себе винуватою

Це ніколи не зміниться. Він ніколи не побачить помилки в своїх діях і завжди буде звинувачувати у всьому вас. Він буде продовжувати змушувати вас думати, що ви та людина в парі, хто все псує.

Навіть коли небо блакитне, він буде сердито продовжувати говорити, що воно червоне, тому що він завжди правий. Він буде продовжувати виливати на вас свій гнів, тому що ви завжди поруч. Він буде продовжувати проектувати на вас ненависть до себе, тому що у вас є все, що він хоче, і ви кожен раз поступаєтеся його проханням. Він продовжить подумки крутити події, щоб обернути їх на свою користь.

Він завжди буде грати роль жертви, але вам пощастило, тому що ви побачили його натуру вже зараз. У вас є можливість піти від нього.

Він може вибрати роль жертви свого власного життя, але вам не обов’язково бути жертвою свого. Ви гідні того чоловіка, хто докладатиме стільки ж зусиль у стосунках, як і ви. Ви заслуговуєте на того, хто визнає свою неправоту. Ви гідні того, хто враховує ваші почуття і визнає вашу присутність в своєму світі.

Ви заслуговуєте на чоловіка, який побачить всю вашу красу і оцінить всі якості, що у вас є. Ви гідні того, хто не змушує сумніватися в собі. Ви були в порядку до цього чоловіка, і ви будете здорові і після того, як підете від нього.

За матеріалами