Які 6 речей без сорому робить чоловік, коли хоче кинути жінку
Психологія

Які 6 речей без сорому робить чоловік, коли хоче кинути жінку

Нерідко жінка передчуває, що чоловік скоро вирішиться на болючий для неї крок і розірве їх стосунки. За його поведінкою вона зчитує знаки наближається драми: він навіть говорити починає «по-іншому».

Ось кілька речей, які чоловік починає робити прямо перед розставанням:

1. Він провокує жінку на скандал

Чоловікові важливо знати, що це не він такий поганий – кидає невинну жінку, а дуже навіть навпаки: злісна гримза змусила його піти. Тому чоловік, який набирається хоробрості для остаточного розриву, прямо напрошується на скандал: поводиться зухвало, навмисне затримується на роботі, приходить додому напідпитку, з незалежним виглядом простує повз благовірну на кухню в вуличному взутті.

Він може робити це підсвідомо або навмисне, але мета одна – довести жінку до сказу, щоб вона сама його вигнала. Або хоча б закотила скандал і «дала йому законний привід» піти, голосно грюкнувши дверима.

2. Він заводить розмови «по щирості»

Як би ви не були близькі і відверті раніше, партнер обов’язково щось недоговорював, щоб не образити вас або не нарватися на скандал. Гіркі і неприємні речі, які не хочеться чути і які важко пробачити, наприклад, «По твоїй матері психлікарня плаче», «У тебе живіт колишеться, як желе, фу!», «У ліжку з тобою я постійно уявляю іншу жінку, ти мене давно не збуджуєш», «Я жив з тобою, тому що у тебе є житлоплоща в центрі».

Чоловік, який має намір піти, стає більш відвертим: у нього є потреба висловитися «наостанок», висловити те, що його «мучило» всі ці роки. Тепер, коли він не має наміру «тягнути резину» і нагострив лижі на вихід, він готовий вивалити на свою майже вже колишню «гірку правду».

Щоб шляху назад точно не було: адже, почувши подібне, жінка не зможе швидко прийти в себе, «зрозуміти і пробачити».

3. Він задає навідні запитання

Партнер намагається промацати грунт і вас заодно підготувати до «приємних несподіванок»: «Мила, а що ти будеш робити, якщо я піду», «Як швидко втішишся?», «А ти взагалі сильно засмутишся?».

Не всі чоловіки мають рішучість, щоб «різати по живому» і швидко розпрощатися. Багатьом хочеться зберегти обличчя і розлучитися етично, не травмувавши жінку розривом.

Вони, як правило, починають «готувати для цього грунт»: задають дивні «чисто гіпотетичні» питання, докладно натякають, що пора б вам, наприклад, знайти собі другий підробіток, а то на відпочинок в Єгипті може не вистачити. Або перевести дитину в садок ближче. Хіба мало, раптом у нього машина зламається, доведеться самій, на громадському транспорті.

4. Він шукає, до чого причепитися

Чоловікові важливо показати, що це не він знайшов коханку, охолов, обдурив, а ви його недостатньо цінували, ось і отримуйте свій бумеранг. Тому благовірний прагне продемонструвати, як ви його обмежуєте, і щосили чіпляється: а тому що не запитали, як він себе почуває, полінувалися принести чай, огризнувся на прохання про вечерю, погано протерли пил.

Так будь-яка інша на вашому місці з нього б порошинки здувала: він тут гнеться, ішачить з ранку до ночі, щоб ви каталися як сир у маслі. І ось вона, чорна невдячність! Нічого, знайдуться мудрі, розуміючі дами, думає він.

Словом, чоловік активно дає зрозуміти, що це дружина в усьому винна – не береже своє щастя.

5. Він іде в свою «печеру»

Деяким людям важливо «переварити» все подумки, пропустити через себе, не відволікаючись на зовнішні подразники. Такі екземпляри перед розставанням стають задумливими – годинами сидять, втупившись в одну точку, думу думають.

Не грають в онлайн-ігри, не зависають в телефоні, не дивляться фільми… А напружено прислухаються до свого внутрішнього голосу.

Звичайно, це може бути пов’язано з проблемами на роботі, з важким періодом в житті – коли чоловікові просто фізично необхідно відсидітися в своїй печері і гарненько подумати. Але і необхідність розриву загострює у чоловіків бажання піти в себе, подивитися на ваше спільне життя як би з боку, абстрагуватися.

6. Він поступається партнерці в будь-яких дрібницях

Багато товаришів, яким не терпиться піти, в глибині душі відчувають себе майже вільними. Як же, вихід близько… Залишилося потерпіти ще трохи… Це робить їх більш спокійними і розслабленими, коли мова заходить про повсякденні дрібниці, які раніше викликали найгучніші суперечки і скандали.

Ну, треба дружині, щоб він закручував тюбик з пастою, нехай буде так. Хотіла, щоб телевізор висів у вітальні, а не в спальні, – будь ласка. Бажає завести йорка, а не злісного сіамського кота, – ну, ок, буде їй «павук на мотузочці». Його, годувальника, тут все одно скоро не буде, хай панночка робить що хоче.

Вибравши таку тактику, чоловік, проте, часто виявляє, що приводів йти вже як би і немає: скандали через зубну пасту припинилися, «павук на мотузочці» перетворив злісну фурію в ласкаву фею, а за телевізор у вітальні вона його ух, як віддячила! Нормальна ж жінка, можна, мабуть, її ще трохи потерпіти.

За матеріалами