Три знака Зодіаку серед чоловіків, які практично не підходять для серйозних стосунків
Цікаво знати

Три знака Зодіаку серед чоловіків, які практично не підходять для серйозних стосунків

Жінка зустрічає чоловіка. У неї виникає до нього інтерес. Він починає доглядати за нею з усім шармом і вміннями. Вона закохується в нього. І тоді вони починають стосунки. В ідеалі, все йде прекрасно, але так відбувається не завжди. Іноді до жінки в стосунках погано ставляться. Вона виявляється жертвою жорстокого поводження і маніпуляцій. Іноді їй зраджують і брешуть. Іноді її кидають без пояснень і попереджень. Їй розбивають серце, і ніхто не хоче випробувати на собі цей тяжкий біль розриву. Вона намагається знову встати на ноги і зализати рани, але пошкодження вже були нанесені.

Жодна жінка не починає стосунків, якщо не думає, що все буде чудово. Вона завжди сподівається на краще. Вона завжди щиро вірить, що все буде добре і її чоловік ніколи не розіб’є їй серце. Вона ніколи не думає, що стане жертвою жахливого партнера, але все ж таке відбувається. Багато жінок досить сильні, щоб тягнути стосунки на собі якийсь час; може бути цього часу навіть буде досить для того, щоб чоловік дозрів і вступив в свою роль у стосунках. Але є чоловіки, які так і не можуть увійти в відведену для них роль і навіть сильні жінки не можуть постійно нести все на собі. Відносини завжди грунтуються на партнерство.

Це обопільне зусилля. Будь-яке одностороннє зусилля протягом тривалого часу буде марним і виснажливим. Щоб стосунки тривали, і чоловік, і жінка повинні викладатися на всі сто. Без виключень. І для деяких жінок це стає дійсно виснажливим. Дуже важко постійно інвестувати в стосунки, які закінчаться нічим. Коли потрібно мати справу з чоловіками, які не хочуть робити потрібних зусиль для продовження стосунків, це емоційно спустошує. Це може навіть потенційно пошкодити жіноче его і відчуття самооцінки.

Така ситуація може змусити її повірити в те, що проблема в ній і вона просто не створена для любові і романтики. Але це далеко не завжди так. Можливо, їй потрібно подумати про те, що вона шукає любов не в тих місцях і тому завжди програє.

Так де ж їй шукати любов? Що ж, Знаки Зодіаку зберігають в собі відповідь. Всесвіт чудесним чином вказує нам правильний напрямок, коли у нас немає відповіді. І якщо ми зовсім загубилися на просторах любові, ми завжди можемо звернутися за порадою до Знаків Зодіаку. Багатьом жінкам просто доведеться врахувати те, що існують чоловіки, які не створені для стосунків; з них виходять жахливі партнери через їх особистості й найкраще просто уникати стосунків з такими чоловіками усіма способами. Звичайно ж, ми не говоримо, що чоловіки-представники цих Знаків Зодіаку ніколи не знайдуть любов; просто справа в тому, що у них є такі риси характеру, через які з ними дуже важко підтримувати стосунки.

Тому, якщо ви шукаєте легкий і гладкий шлях до щасливого кохання, то, можливо, вам не слід зустрічатися з чоловіками-представниками цих Знаків Зодіаку.

Риби

Чоловіки-Риби просто-таки секретний інгредієнт для нездорових стосунків. Він така людина, яка ніколи не візьме на себе відповідальність за будь-яку свою помилку. Він дуже емоційний і йому часто важко впорається зі своїми почуттями. Він не такий емоційно зрілий, як інші Знаки Зодіаку і тому з ним дуже складно підтримувати стосунки.

Діва

Чоловіки-Діви – ходячі перепади настрою. Вони емоційно нестабільні і швидко загоряються. Терпіння і розуміння завжди дуже важливі в будь-яких стосунках, а у чоловіків-Дів таких якостей немає. Вони перфекціоністи і завжди хочуть, щоб все було певним чином. І коли вони цього не отримують, то зриваються і влаштовують сцену.

Телець

Чоловік-Телець – емоційна протилежність чоловікам-Рибам. У той час, як Риби надто емоційні, Тельці, як правило, дуже емоційно відсторонені. Завжди здається, що Тельці живуть, як роботи. Вони вірні своїм партнерам у стосунках, але їх емоційна недоступність завжди буде для них найбільшою проблемою.

За матеріалами