Чому не варто робити з чоловіка “подружку”? 5 жіночих дурниць, які дратують багатьох чоловіків
Життєві поради

Чому не варто робити з чоловіка “подружку”? 5 жіночих дурниць, які дратують багатьох чоловіків

Сьогодні поговоримо про те, як жінки переносять на чоловіків не властиві їм функції, а потім самі страждають від своїх дурниць.

Я так часто чую від жінок повторювані запити, що сьогодні вирішила зібрати їх всі разом в одній статті. Читайте і дивуйтеся!

1. Хочу, щоб чоловік ходив зі мною на шопінг (Як подружка)

Для чого вам чоловік на шопінг, коли йому нічого не плануєте купувати? Чоловікам не властиво тинятися безцільно по торговим центрам.

Цей час він цілком може провести з користю для себе. Заробити грошей або відпочити. А ви вже потім покрасуєтесь в обновках.

Чи звертали ви увагу на обличчя цих молодих і не дуже чоловіків? Це всесвітні біль і печаль! Якщо чоловік важко зітхає, переносячи ваші покупки з одного бутика в інший – він просто ще не підібрав слова відмови, щоб вас не образити.

2. Хочу, щоб чоловік розмовляв зі мною по телефону (Як подружка)

Уявіть, більшості чоловіків не властиво взагалі спілкуватися “не по справі”.

“Я повідомлю, якщо що”, чоловіча фраза. А якщо нічого не зміниться, то і говорити нема про що. Тому спілкуйтеся з тими, хто це любить, кому є, що сказати.

Чоловічі листування в соціальних мережах – та ж тема. Всі смайлики, картиночки, котики – це для вас. Йому глибоко все одно на цей антураж. Але ж без смайлика ви заперечуватимете?

3. Хочу, щоб чоловік був зі мною емоційним (Як подружка)

“Він взагалі не висловлює ніяких емоцій” або фраза, гідна компліменту чоловікові: “він такий надійний, такий спокійний”. В устах жінки перетворюється на вселенську драму.

Чоловіки в 9 (!) разів менш емоційні, ніж жінки. Вони інші. Чують, бачать, відчувають по-іншому. Ваша задача не перегріти запобіжник – діліться своїми емоціями з тим, хто може їх винести. З такими ж жінками.

Не вимагайте від чоловіка бурю захоплення від пирога, фонтан емоцій, коли ви повертаєтеся з роботи. “Смачно”, “Спасибі”, ті слова, які чоловік вважає достатніми.

4. Хочу, щоб чоловік проводив зі мною весь час (Як подружка)

Жінки часто намагаються повернути у стосунки перші 1,5-2 роки закоханості. Коли цілодобово в обнімку, не розлучаючись. На жаль, цей час не призначений для того, щоб тривати вічно!

Проводити час разом – це чудово. Але вимагати від чоловіка присутності на всіх заходах, на манікюрі, в салоні, зустрічах зі своїми подружками… Для чого вам там чоловік?

До чого ці образи, коли він не хоче проводити свій час там, де йому в принципі не властиво бути?

5. Хочу, щоб чоловік вгадував мої бажання (Як подружка)

Це улюблена тема усіх “обіжанок”. “Я йому натякала, але він так і не зрозумів”, образа, розчарування, “не та людина”.

Виною тому ідея, що чоловік, нібито, здатний вгадувати бажання своєї коханої. Романи, кіно та інші джерела створили цей абсолютно життєвий образ.

Жіноча природа – відчувати, спостерігати, помічати. Чоловіки в більшості своїй виконують інші завдання. І найпростіше – це попросити те, що ви хочете.

А сюрпризи залиште подружкам, вони адже вже знають, чому ви зрадієте, чи не так?

Тут я зазвичай питаю: “Ви хочете чоловіка або подружку?” Визначтеся і не намагайтеся вичавити з чоловіки те, що йому не властиво.