Чоловіки сильно б/у… у них потворні виразки в душі та термін придатності давно минув
Гумор та позитив

Чоловіки сильно б/у… у них потворні виразки в душі та термін придатності давно минув

Не шукайте рівноправності на шлюбному ринку, її там немає. Чоловіки поводяться так, ніби не старіють. Вони в 40, а то і 50 можуть вважати себе «женихами хоч куди». А за спиною жінки, яка наближається до 30, навколишні вже починають шепотітися – «запізнилася, бідолаха»… Про те, що у чоловіків теж є свій «термін придатності» поговоримо далі.

Перший сидів переді мною і потів. Він намагався мені сподобатися. Весь час питав, що я так мало їм – я що, з цих, з тих, що худнуть? Багато говорив про свого сина, підкреслюючи, як прекрасно до нього ставиться, і про колишню сучку-дружину. Схоже, чоловіки вважають рецептом успіху розповіді на кшталт «я люблю свою дитину, а дружина мене ображала, стерво і погань». Ніби супутниця відразу рвоне їх жаліти, а там і полюбить.

Я думала тільки про те, що після пілінгу у мене болить обличчя, а вдома післяпілінговий крем і затишний диван. Тоді я ще не вміла сказати «бувай, дорогий, ти не для мене».

Я не хотіла чути ні про сук, ні про їхніх дітей. Не забивайте з перших хвилин знайомства проблемами мою голову!

Я йшла по вулиці. Поруч зупинилася машина – другий звернувся по імені, запропонував підвести. Він звідкись мене знав, а я все думала, де я бачила це обличчя. Знайомий – значить, можна сісти в машину. По дорозі запропонував попити кави, але привіз в ресторан.

Все вибрав за мене, щиро обурювався – як так «не хочу форель», ти що, вона ж така дорога! Намагався мене нагодувати. Сплатив все сам. Хотів сподобатися. Але базікав, базікав про те, як його розоряють аліменти на двох дітей, яка колишня сволота, ніби дитині потрібні гроші, вона же дитина, така маленька, тільки в школу пішла, а друга в садок!

Мені було незатишно, він пив і червонів шиєю, і вимовляв свій нескінченний монолог, так що я пішла не попрощавшись, а він, може, і не помітив. Через деякий час згадала, хто цей щедрий і злісний пан: друг чоловіка моєї подруги, безробітний. Фореллю він шиканув на останні? І навіщо? Щоб гарантовано відлякати мене своїми промовами?

Третій розлучений, забезпечений, з гумором, познайомили друзі – їх хороший товариш. Доглядав добре: подарунки з далеких країн, вранці смс, та не сопливі, а кумедні. Переписка у соціальних мережах цілими днями. Все дуже мило і трохи безбашенно, від такого голова паморочиться.

Зібралися з друзями на дачу. Він возився з машиною, дав ключі від квартири, попросив принести, якщо не важко, його куртку, не хочеться повертатися. Мені не важко. Поруч з вішалкою – підставка для ключів, на ній величезна купа листів.

Так, читати чужі листи не можна, але, коли вони розкриті, погляд мимоволі затримується. Листи – з місцевої опіки: «ваші доводи не знайшли свого підтвердження… обстеженням не виявлено…». Словом, сухою канцелярською мовою було написано «відчепися від колишньої дружини, все у дитини добре, мати його не ображає».

Спустилась вниз, віддала куртку, поскаржилася на загострення гастриту і повернулася додому – роман згорнула.

Чоловік, який завалює кляузами свою колишню дружину, рано чи пізно спробує доносити і на мене. Краще не зв’язуватися.

Чоловіки пишаються відсутністю розтяжок на животі і тим, що у них не обвисає груди, злегка забуваючи, що нам, жінкам знайти партнера для необтяжливих стосунків в будь-якому віці і з будь-якою зовнішністю і з абсолютно будь-яким бекграундом – легше легкого. А їм навіть для one stand night з жінкою треба дуже і дуже постаратися.

Вони кричать світу, що чоловік не може бути старим, хіба що «зрілим», забуваючи про неодмінні проблеми з потенцією. Вони пишуть епічне «не ти, так мільйон інших охочих знайдеться» в спробі, здається, переконати самих себе, що вони ще ого-го, а самі вже не знають, як же їм випросити бодай побачення.

У них потворні виразки в душі і термін придатності давно минув.

Чоловік сильно б/у, з доданим у вигляді бурчання і кляуз на колишніх – в пошуках супермоделі.

Смішно, чесне слово.

Хіба ні?

Наталія Cosharel