Чесний рейтинг чоловіків-коханців за знаком Зодіаку. Тільки не ображайтесь!
Цікаво знати

Чесний рейтинг чоловіків-коханців за знаком Зодіаку. Тільки не ображайтесь!

Ось кого обходити десятою дорогою. Хочите дізнатися, наскільки підходить вам чоловік згідно з знаком Зодіаку? Адже це важливий фактор при виборі партнера. Від знака Зодіаку залежить ваша сумісність і подальше спільне життя. Пропонуємо вам рейтинг чоловіків: від гіршого до кращого.

Ось хто з чоловіків – найкраща для вас пара, а з ким взагалі не варто зв’язуватися.

12. Риби.

З ними буває складно, адже Риби – найчутливіші представники серед всіх знаків Зодіаку. Не так вже й просто знайти людину, яка перейметься їх світоглядом, зрозуміє, як вони мислять. Вам доведеться зануритися в світ нездійсненних мрій і фантазій. Якщо ви не проти цього, то з Рибами у вас складуться прекрасні стосунки.

11. Тельці.

Для Тельців стосунки не завжди на першому місці. Для них куди важливіше кар’єра і сім’я (батьки). Телець шукає жінку, яка завжди і у всьому буде його підтримувати, стане його другою матусею. Без цього тривалі стосунки побудувати не вдасться.

10. Діви.

Таких ревнивців і власників ще варто пошукати. Тому в шлюбі з ними буває непросто. Так, за кожний спалах ревнощів вони будуть валятися біля ваших ніг і вимолювати прощення, але не думайте, що це останній раз. Виправлятися Діви не поспішають.

9. Козероги.

У Козерогів завищені вимоги – як до себе, так і до інших. Ви навряд чи підійдете на роль дами серця, якщо не відповідаєте його очікуванням. Їм подобається командувати, приймати абсолютно всі рішення в родині. Часом вони навіть не потребують порад.

8. Стрільці.

Стрільці відрізняються нерішучістю, саме тому вони частенько не беруть до рук справжній скарб. Якщо ж Стрілець заводить стосунки з коханою жінкою, то готовий заради неї йти на поступки, він стає добрим і поступливим. Не всім це може сподобається.

7. Водолії.

Водолії приємні в спілкуванні люди, вони вміють розвеселити партнера. З ними не занудьгуєш. З іншого боку, Водолії не дуже прагнуть догодити партнерці, зате точно зроблять її щасливою.

Водолій готовий працювати над стосунками, прислухатися до супутниці життя. Це робить його комфортним і приємним партнером.

6. Леви.

Леви – безнадійні романтики, вони вважають за краще жити, як герої пригодницьких романів. Вони на багато що готові заради своєї жінки, щастя партнерки робить і його щасливим! Правда, Леву знадобиться ваша беззастережна підтримка, вам доведеться частково взяти на себе роль його матері.

5. Раки.

У Раків воістину золоте серце, але вони абсолютно не розбираються в людях, їм часто трапляються жінки, які їм абсолютно не підходять. Для «тієї самої» Раки зроблять все і навіть більше!

4. Овни.

Овнам подобається бути головними у стосунках, при цьому вони ні за що не виберуть слабохарактерну жінку. Їм подобається завойовувати жінку, а потім – боятися, що її вкрадуть. Якщо вам вдасться підкорити серце Овна, то він відкриється вам більше, ніж найкращому другові!

3. Терези.

Це найбільш спокійні чоловіки. Вони зроблять все, щоб уникнути конфліктної ситуації, їх складно вивести з себе. Вони дуже веселі і поступливі, з ними ви відчуєте себе в цілковитій безпеці. Про стосунки з Терезами ви вже точно не пошкодуєте!

2. Близнюки.

Вони здатні закохатися моментально. З іншого боку, Близнюки чітко розуміють, потрібен їм ця людина чи ні. Якщо вам вдалося завоювати серце Близнюка, то він вже точно від вас не піде. З ним у стосунках дуже комфортно, він охоче буде вас мотивувати.

1. Скорпіони.

Так, у них досить погана репутація, але саме представники цього знака є харизматичними, чарівними, глибокими і загадковими. Якщо вам вдасться зачепити Скорпіона, то ваші стосунки будуть просто чудовими!

Скорпіони дуже лояльні, тому вони відмінно підходять жінкам, яким подобається відчуття легкості і свободи.

Ви згодні з цим рейтингом чи у вас на першому місці представник іншого знака Зодіаку?

За матеріалами