12 недооцінених жіночих рис, які приваблюють чоловіків
Психологія

12 недооцінених жіночих рис, які приваблюють чоловіків

Чомусь багато жінок впевнені, що чоловіків приваблюють тільки губи, груди і попа. Саме ці місця вони старанно качають, забуваючи про те, що сильна стать теж оцінює жіночу сексуальність комплексно.

Не всі чоловіки ласі на горезвісні 90-60-90, та й жіноча сексуальність модельними параметрами не обмежується. Образ складається з дрібниць: граціозні рухи, гарна усмішка, ямочки на щоках, тембр голосу…

Ось недооцінені жіночі риси, які приваблюють чоловіків:

1) Співвідношення талії і стегон.

Однією з найвідоміших жіночих особливостей, які подобаються чоловікам найбільше, є широкі стегна, але не все так просто.

Згідно вченим, чоловіків привертає співвідношення талії і стегон що дорівнює приблизно 0,7, тоюто обсяг талії становить приблизно 70 відсотків від обсягу стегон. Таке співвідношення вважається ідеальним для виношування дитини.

2) Наявність акценту.

Будь акцент – це екзотика. Такі дівчата сприймаються як близькі, але в той же час – далекі і незвичайні. Тому проти легкого акценту не встоїть жоден чоловік.

Це, втім, стосується і інших особливостей мови – легка картавість деяким чоловікам в дамах дуже подобається.

3 ) Відсутність макіяжу.

У дослідженні чоловіки вважали жінок з мінімальною кількістю косметики на обличчі більш привабливими, ніж тих, хто був при повному макіяжі.

Судячи з усього, чоловіки вважають за краще природну красу, так як це є хорошим показником того, які риси передадуться майбутнім дітям.

4) Голос.

Дослідження показують, що у дівчат-дзвіночків з високим голоском набагато більше шансів залучити чоловіка, ніж у нізкоголосих леді.

Вчені впевнені в тому, що це наша природа підказує нам, як вибирати партнера. У природі адже як? Чим вище голос, тим менша істота. Ось чоловіки і вибирають гіпотетично маленьких жінок, милих і НЕ хижих.

5) Ноги.

Неважливо, спідниця на вас або обтягуючі джинси – вони не повинні спотворювати фігуру. Якщо у вас ноги не від вух – це легко скорегувати відповідним одягом. Але так, гарні ніжки дуже заводять.

А високий каблук не тільки візуально їх подовжує, а й пробуджує в чоловікові інстинкт захисника: так і хочеться підтримати жінку під лікоть, відкрити їй двері або подати руку.

6) Вигин хребта.

В одному дослідженні вчені попросили 300 чоловіків вибрати з фотографій з жіночим силуетом тих, кого вони вважали найбільш привабливими.

Більшість чоловіків віддали перевагу жінок з вигином, що становить 45,5 градусів, найімовірніше, тому що завдяки цьому сідниці виглядали більше.

Так що якщо чоловіки говорять, що їм подобаються саме ця жіноча особливість, їх насправді приваблює вигин хребта.

7) Великі очі.

Така риса асоціюється з жіночністю, а також вказує на здоров’я і репродуктивний потенціал. Справа в тому, що ця жіноча особливість свідчать про високий рівень естрогену.

А жінкам з високим рівнем естрогену легше завагітніти. Великі очі властиві дітям і тому підсвідомо асоціюються з юністю, що залучає партнерів, які прагнуть захищати і піклуватися.

8) Енергійність.

Чоловіки цікавляться енергійними жінками, так як ця характеристика асоціюється з юністю і загальним станом здоров’я, що знову ж таки вказує на репродуктивність жінки.

Так що якщо ви схильні до ліні, краще змінити своє ставлення і записатись із тренажерний зал, більше гуляти або зайнятися іншою фізичною активністю.

9) Волосся.

Чоловік повинен хотіти до нього доторкнутися. Крапка. І якщо у вас на голові Пізанська вежа, «Ой, не чіпай зачіску зіпсуєш» або локони, які перетворилися в бурульки – це не сексуально.

І неважливо, чи будуть це довгі кучері або стильна стрижка – волосся повинно бути доглянутим. Приємно пахнути, чистим, м’яким…

10) Усмішка.

«Ніколи не хмурьтесь. Ви ніколи не знаєте, хто закохається в вашу усмішку». До усміхненої жінки набагато легше підійти, ніж до похмурої.

Ніхто не хоче бути відкинутим, а усмішка – це запрошення, вона сигналізує про те, що дівчини можна наблизитися. Також усмішка жінки асоціюється у чоловіків з приємним характером.

11) Аромат.

Легкий, ненав’язливий шлейф парфумів, які не заглушають, а лише доповнюють природний аромат шкіри, здається чоловікам дуже привабливим.

Кращий вибір – фруктові, квіткові, свіжі композиції. А ось занадто важкі запахи, від яких починає боліти голова, краще залишити в магазині.

12) Ініціатива.

Приймати рішення і нести за них відповідальність – чоловіча прерогатива, але часом і жінка повинна проявляти ініціативу. Призначати побачення, готувати сюрпризи, пропонувати експерименти в ліжку.

Тоді стосунки не будуть нудними і прісними! Але не перестарайтесь! Командний тон і надмірна ініціатива в сеkсі недоречнi.