Особливі жінки, про розставання з якими чоловіки шкодують все життя
Життєві поради

Особливі жінки, про розставання з якими чоловіки шкодують все життя

Типаж жінки, про розставання з якою чоловік шкодує найбільше.

Розставання – це неприємно, але і воно має приємні наслідки. Розірвавши стосунки, людина стає вільною, незалежною, їй більше не потрібно миритися з недоліками своєї другої половинки і підлаштовуватися під неї. Розуміючи це, люди намагаються показати всім, що розставання ніяк не вплинуло на них. І в першу чергу це стосується чоловіків, адже їм не властиво скаржитися і розповідати, як вони сумують за колишніми.

Але іноді з вуст навіть переконаного холостяка може вирватися визнання, що він сумує за Нею. І Вона, це незабутнє створіння, найчастіше відноситься до певного типу жінок.

Її секрет у тому, що вона була справжнім другом свого чоловіка.

Жінка в стосунках виконує відразу безліч ролей – коханки, матері, співрозмовниці. Вона підтримує свого чоловіка і щедро обдаровує його проявами почуттів. Однак багато хто забуває про ще одну важливу роль – роль друга.

Так, у чоловіка найчастіше є своя компанія друзів-хлопців. З ними він може веселитися, відпочивати, обговорювати важливі проблеми, підтримувати і допомагати один одному. Але в такій дружбі немає тієї важливої ​​частини, що є присутньою у дружбі з жінкою – емоційного тепла.

Адже тільки жінка може в важку хвилину не тільки вислухати і похлопати по плечу з фразою: “Все буде нормально!”. Але ще й щиро проявити співчуття, по-справжньому підтримати і втішити. Часто навіть найсуворішим чоловікам не вистачає такої підтримки.

Дівчина, яка є не тільки супутницею життя, а й другом, найкраще підходить для стосунків.

Вона здатна відкрити чоловікові нові грані любові, стати справжнім союзником в будь-якій боротьбі. У таких стосунках партнери не міряються проблемами і почуттями, а стоять пліч-о-пліч проти всіх невдач. Втратити таку жінку – значить, втратити ще і кращого друга.

Все це дарує чоловікові відчуття комфорту. Воно і змушує його згадувати цю неймовірну жінку і потай шкодувати про розставання, боячись, що втратив свою долю. Спокій, упевненість, відсутність скандалів – все це робить стосунки ідеальними.

Саме Її чоловік пам’ятатиме все своє життя, скільки б жінок в ньому не з’явилося. З Нею він буде порівнювати всіх інших – і ніде не знаходити подібного. Саме про розставання з Нею він буде шкодувати завжди.

За матеріалами