10 ситуацій, які всіх дратують в cеkcі
Життєві поради

10 ситуацій, які всіх дратують в cеkcі

Неповага і егоїзм перетворюють акт любові в справжній кошмар.

1. Коли партнер тікає після оргазму

Сеkс – це не марафон і вже точно не гра в одні ворота. Зрозуміло, що хтось може фінішувати першим, але це не привід стрімко прощатися або засинати.

Завжди можна перепочити, продовжуючи пестити партнера, а потім з новими силами кинутися в бій. Або довести справу до кінця іншими способами.

Звертати процес, отримавши своє, – це не тільки егоїстично, але і грубо.

2. Коли партнер ухиляється від 0рального сеkсу

Немає закону, що зобов’язує нас засовувати що-небудь в рот. Але є негласне правило: в сеkсі потрібно і брати, і віддавати, причому з радістю.

Якщо партнер не хоче робити вам приємно, тому що «ці геніталії такі мерзенні», то і сам не вправі розраховувати на 0ральні ласки.

3. Коли партнер відмовляється оберігатися

Ви вірите, що він прекрасна людина. Ви знаєте, що без презерватива буде крутіше. Але захворіти або раптово стати батьком зовсім не хочеться. І будь-яка дискусія на цю тему викликає одне бажання – вказати на двері.

4. Коли виникають непотрібні почуття

Можна скільки завгодно повторювати, що «це просто сеkс», але навіть затятий прагматик в хвилину після орг@зму відчує щось на зразок любові. В результаті стосунки, задумані як приємна розвага, стають складними і болісними. Бісить? Дико.

5. Коли партнер не може посміятися

Людське тіло здатне на масу безглуздих звуків і трюків. І в них немає нічого жахливого. А ось якщо хтось не може нормально сприйняти такі природні моменти, це вже напружує.

Готовність разом посміятися об’єднує людей, розслабляє і штовхає на нові експерименти. Зрештою в ліжку граються, пустують, грають, але ніяк не відстоюють звання найсерйознішої людини на планеті.

6. Коли партнер імітує орг@зм

По-перше, в очевидно підроблені орг@зми а-ля оперна діва на електричному стільці ніхто не вірить. Через них виникає відчуття, що вас вважають простаком, який може повестися на дешевий спектакль.

По-друге, талановита імітація в майбутньому виходить боком.

Ви-то вже уявляєте себе статевим гігантом, а новий, більш щирий партнер легко зруйнує солодку ілюзію і похитне самооцінку.

7. Коли партнер не дбає про гігієну

Бути спітнілим і смердючим допустимо під час спонтанного сеkсу після тренування. Не завжди. Помитися не так складно, особливо якщо твоє тіло зараз буде цілувати людина, яка тобі ніби як подобається.

8. Коли партнер повторює помилки з п0рно

Ні, ці пози насправді незручні, ны, люди не розігріваються по клацанню, ні, плювка на долоню недостатньо для успішного проникнення. Ті ж, хто продовжує вірити в ці міфи з п0рно, викликають суміш роздратування і здивування: невже вони тільки дивилися на сеkс, а не займалися ним?

9. Коли партнер «випадково» робить те, про що не домовлялися

Ніхто «випадково» не переходить до анальн0го сеkсу або БДCM-сесії. Деякі речі потрібно обговорювати заздалегідь. І виправдань тут бути не може.

10. Коли партнер не бачить і не чує

Хороший коханець намагається зрозуміти, що вам подобається. Поганий пре напролом, незважаючи на ваші слова і невдоволений вираз обличчя.

Досвід і майстерність є не у всіх, але якщо людина готова вчитися і намагатися, то все вийде. А ось неувага до бажань іншого може вбити навіть найбільш романтичну зустріч.

За матеріалами