Якими чарами володіють жінки, здатні зачарувати будь-якого чоловіка
Мотивація

Якими чарами володіють жінки, здатні зачарувати будь-якого чоловіка

Чоловік за своєю природою не може без жінки. Жінка як магніт притягує до себе, зачаровує і тримає у своїй владі. І найсильніші жіночі чари зібрані в цьому списку. Якщо правильно ними користуватися, то щасливе життя буде забезпечене як жінці, так і чоловікові.

Ось що чоловіки вважають особливо привабливим у кожній жінці:

1. Ви неймовірно м’які.

«Жінки завжди такі м’які. Мені подобаються ваші животики, і як можна пригорнутися до ваших м’яких грудей»

2. Ви приємно пахнете.

«Мені подобається, як жінки пахнуть. Це приголомшливий мікс шампуню, духів і всього іншого, що ви там використовуєте в душі. Жінки пахнуть приголомшливо. Майже весь час»

3. Ваші материнські інстинкти.

«Жінка стає набагато теплішою і турботливішою до своїх чоловіків – чоловіка, друзів, – коли у неї з’являється дитина. А якщо ви ще й готуєте для нас, ми будемо любити вас вічно»

4. Ви сексуальні в бікіні.

«Вас можна любити тільки за одне бікіні, в якому ви виглядаєте шикарно, скільки б ви не скаржилися на свою товсту фігуру»

5. Ви вмієте слухати.

«Я краще буду говорити з подругою, коли мені потрібно вирішити якусь емоційну проблему. Я відчуваю, що вона слухає мене краще, ніж хтось з моїх друзів-чоловіків, і краще допоможе розібратися в собі»

6. Ви можете легко розповісти про свої почуття.

«Іноді ви думаєте, що нам все одно, тому що ми не сидимо як ваші подружки і не ділимося почуттями про те, який я радий, що зустрів її. Просто нам важко це робити. Вам легше говорити про свої почуття».

7. Ви відмінно підходите нам в ліжку.

«Здається, жіноче тіло ідеально підходить чоловічому, особливо якщо лягти в позі ложки – це просто чарівно»

8. Ви не боїтеся плакати і бути емоційними.

«Іноді я заздрю, наскільки жінкам можна показувати всі свої емоції. Чоловіки теж хочуть плакати, або виправдовувати поганий настрій ПМС, або вести себе як малі діти, але ми стримуємося і поводимося як мачо. Це вимотує»

9. Ваше тіло прекрасне.

«У кожному жіночому тілі стільки особистого і унікального! Просто дивитися, як жінка йде по вулиці – це набагато цікавіше, ніж спостерігати за чоловіком. Вся справа в стегнах, як ви ними виляєте, як співала Шакіра «hips do not lie».

10. Ви жахливо сексуальні на підборах.

«Ніщо не прикрашає ваші ноги так, як гарна пара туфель на підборах. Нам це подобається, навіть якщо так ви стаєте трохи вищими за нас. Просто не забувайте носити з собою балетки в сумці, тому що це дратує – постійно чути ваше ниття під кінець вечора»

11. Ви маєте чудовий вигляд навіть в піжамі.

«Нам подобається, коли ви вбираєтеся на вулицю, але є щось дуже сексуальне і в тому, коли ви вдома, без макіяжу і в простій піжамі».