Ти заслуговуєш справжнього чоловіка. Завжди пам’ятай це!
Мотивація

Ти заслуговуєш справжнього чоловіка. Завжди пам’ятай це!

«Будь-яка жінка заслуговує чоловіка, який буде її поважати».

Ти єдина в своєму роді. Ти належиш тільки самій собі і повинна цим пишатися. Ніколи не переконуй себе, що не заслуговуєш кращого. Заслуговуєш. Заслуговуєш кращої любові. З найкращим чоловіком. Правда, є те, що тобі варто знати: перш, ніж ти зустрінеш гідного твоєї любові, потрібно довго чекати. Але воно того варте.

На жаль, багато хто з нас продовжують боротися за стосунки, які просто зжили себе і вже не варті нашого часу і уваги. Такі стосунки – суцільне страждання. У них не можна знайти умиротворення. З ходом життя ми розуміємо, що для створення домашнього вогнища підходить далеко не будь-яка людина. Ми виявляємо, що не можна витрачати час на стосунки, які не роблять наше життя ціннішим.

Ти – виняткова людина і заслуговуєш виняткової любові. І цю виняткову любов тобі подарує винятковий чоловік.

Ти заслуговуєш того, кому зможеш відкритися повністю. Це чоловік, разом з яким ти будеш відчувати себе абсолютно комфортно. Йому можна буде зізнатися в чому завгодно, в будь-який час.

Ти заслуговуєш чоловіка, який буде підштовхувати тебе бути кращою. Він буде мотивувати і надихати жити повним життям.

Ти заслуговуєш того, хто буде тебе смішити. Він додасть в твоє життя яскравих фарб. І він зможе змусити тебе сміятися навіть тоді, коли тобі сумно. У нього відмінне почуття гумору і з ним тобі буде легко.

Ти заслуговуєш чоловіка, який ніколи не втомиться робити тебе щасливою. Він буде ставати щасливим, роблячи щасливою тебе. Для цього він буде використовувати будь-яку можливість. Він заразить тебе позитивною енергією.

Ти гідна чоловіка, який буде за тебе боротися. Він розуміє, що ти йому нічим не зобов’язана і твою любов потрібно заслужити. Він знає, що любов – складна штука і він готовий прийняти виклик, щоб підтримувати любов у ваших стосунках.

Ти гідна чоловіка, який не боїться майбутнього поруч з тобою. Він не той, хто живе моментом. Він думає наперед, і він відповідальний. Він досить зрілий, щоб розуміти, що необхідно планувати майбутнє.

Ти заслуговуєш того, хто по-справжньому тебе розуміє. Це чоловік, якому завжди відомо, що саме ти відчуваєш. Це той чоловік, який завжди постарається тебе вислухати. З ним ти відчуєш, що на твою думку зважають. Він – той чоловік, який ніколи не втомиться прислухатися до тебе, так як щиро цінує все те, що ти хочеш сказати.

Ти заслуговуєш такого чоловіка, з яким ти відчуєш себе оціненою по достоїнству. Він не упустить можливість показати тобі твою важливість. Цей чоловік хоче бути впевненим, що ти знаєш, як багато ти для нього значиш. Він не буде баритися і дасть тобі зрозуміти, наскільки ти дивовижна.

Ти гідна того, хто буде шанобливо до тебе ставитися. Того, що хто буде поважати тебе. Того чоловіка, який ніколи не буде звертатися з тобою гірше, ніж ти заслуговуєш. Той чоловік буде розуміти, що у тебе є кордони і він буде їх поважати.

Ти гідна того, для кого ти будеш в пріоритеті. Той самий чоловік ніколи не змусить тебе відчути себе другорядною по важливості для нього. Він завжди буде намагатися виділити тебе з усіх інших аспектів свого життя. Ти гідна того, хто не буде порушувати обіцянки. Ти гідна того, що полюбить тебе безумовною любов’ю.

У кожного з нас є свій індивідуальний темп. І до когось любов прийде скоро, а до когось – ні. Може здатися, що це нечесно, але життя влаштоване саме так. Нам доводиться чекати чогось. Але давайте будемо чесними: деякі речі в житті варті того, щоб трохи почекати.

За матеріалами