Найсексуальніші жінки – хто вони? Чесна думка чоловіків
Психологія

Найсексуальніші жінки – хто вони? Чесна думка чоловіків

Жінки схильні вирішувати за чоловіків, що вони вважають сексуальним, а що ні. Але, всупереч стереотипам, не кожну стереотипну красуню чоловіки готові назвати бажаною. Якими якостями володіє приваблива жінка?

Зрозуміло, чоловікам подобаються жінки з різними типами зовнішності. І все ж деякі якості не залишають байдужим жодного представника сильної статі. Кого вони готові вважати сексуальними красунями?

1. Впевнених в собі

Аллан і Барбара Піз в книзі «Чому чоловіки хочуть сеkсу, а жінки любові» розповідають про дослідження, в якому взяли участь дівчата від 13 до 28 років. Психологи поставили їм лише одне питання: «Чи задоволені ви своєю зовнішністю?» 86% з опитаних відповіли: «Ні!» Вони сказали, що готові лягти під ніж пластичного хірурга, аби стати красивішими. Але виявилося, що чоловікові наплювати (принаймы, на думку авторів) на недосконалості жінки в тому випадку, якщо… він нею захоплений.

Автори пишуть: «Коли чоловік захоплений жінкою, розтяжки на її животі здаються йому сексуальними, великі стегна – спокусливими, а тонке волосся – ідеальною зачіскою». Але що ж змушує їх захоплюватися дівчатами з недосконалою зовнішністю? Багато відповідають: «Впевненість в собі». Судячи з усього, цим пояснюється той факт, що часом не найкрасивіші дівчата користуються популярністю у чоловіків.

2. Здорових і доглянутих

«Якщо говорити про зовнішність, то найбільше ми звертаємо увагу на поставу, ходу, пружність шкіри, ніжні руки і м’яке волосся», – каже учасник одного з опитувань на тему жіночої сексуальності.

Часто чоловіки оцінюють зовнішність виходячи не з естетичних міркувань – несвідомо вони складають уявлення про її репродуктивну здатнысть: широкі стегна – зможе народити, великі груди – зможе прогодувати, здорова шкіра і блискучі очі – загалом здорова. З тієї ж причини вони роблять вибір на користь молодих дівчат (репродуктивного віку), а жінки старшого віку, розуміючи це, часто прагнуть приховати свій справжній вік.

3. З хорошою фігурою

«В цілому чоловіки люблять ті частини жіночого тіла, які не схожі на їхні власні. Там, де у нього плоско, у жінки опукло. Де у нього жорстко – у неї повинно бути м’яко», – пишуть Аллан і Барбара Піз.

Те, що чоловічі і жіночі уявлення про ідеальну жіночу фігуру розрізняються, з’ясував американський психолог Пол Розен. В ході експерименту він показував учасникам фотографії жінок з різними типами фігури – від власниць модельних параметрів до повних дам. Чим худішою була дівчина, тим більше число жінок заявляли: «Це те, що потрібно! Я б теж хотіла так виглядати». Чоловіки назвали найпривабливішими жінок середньої статури і переважно з типом фігури «пісочний годинник».

4. З неповторним жіночим ароматом

З давніх часів відомо: запах жінки впливає на чоловіків на рівні підсвідомості. Природою так закладено, що кожна людина виділяє свій унікальний і неповторний аромат, який може бути як привабливим, так і відразливим, тому цей процес називають «хімічною комунікацією».

Аромати, які впливають на привабливість, називаються феромонами. Вони починають вироблятися організмом з моменту статевого дозрівання, часто саме в цей час виникає почуття першого кохання.

Під впливом різних факторів, як фізичних, так і емоційних, вироблення унікального власного парфуму може змінюватися. Так, наприклад, в момент овуляції (середина менструального циклу) природний аромат жінки стає найбільш привабливим для чоловіків.

За матеріалами