Простий спосіб зрозуміти, наскільки ви важливі для чоловіка
Мотивація

Простий спосіб зрозуміти, наскільки ви важливі для чоловіка

Якщо ви хочете зрозуміти для себе наскільки ви дійсно значущі і важливі для свого чоловіка для цього є один простий спосіб, який вам точно в цьому допоможе. Все, що вам потрібно – це звернути увагу на те, чи висуває вам чоловік якісь вимоги, чи може постійно намагається “впихнути” вас в якісь свої рамки або ж ні? Повірте, це просто неймовірно показовий і вкрай важливий момент у стосунках.

Справа в тому, що якщо чоловік все це робить по відношенню до вас, значить на даному етапі стосунків ваша значимість для нього дійсно дуже низька. І це погано, адже вона може так і не піднятися. Тим більше, якщо ви ще й будете продовжувати робити все те, що він від вас вимагає, щоб нарешті вже йому догодити.

Тому зрозумійте і запам’ятайте собі, що якщо ваш чоловік постійно розповідає вам, що було б добре, якби знайшли собі кращу і більш високооплачувану роботу, ще трохи схудли і підкачалися або щось там собі збільшили або зменшили – значить він просто вас оцінює, як товар на ринку, а це вже зовсім не про любов. Адже любов – це перш за все про прийняття.

Так, він може прикривати це, як ніби турбується про вас, але насправді він просто хоче “зліпити” з вас свій уявний ідеал і “підім’яти” вас під себе. Ні про яку турботу тут і мови не йде. Адже турбота – це коли спочатку цікавишся у коханої людини її власними бажаннями, і тільки тоді, якщо вона тебе про це, звичайно, просить допомагаєш їй в їх здійсненні і завжди підтримуєш, а не просто висуваєш і нав’язуєш якісь свої умови і вимоги.

І не забувайте ще й про той момент, що якщо чоловік постійно щось від вас вимагає і хоче якось вас “вдосконалити”, то це означає, що він і з легкістю зможе вас поміняти на якусь, так скажімо, більш “вдосконалену модель”. Адже його насправді найбільше цікавить саме це, а не те, який ви там насправді людина і що у вас там робиться на душі.

Саме тому ваша значимість для нього дійсно дуже низька. І якщо ви не почнете чинити опір і підвищувати свою самооцінку, тим самим показуючи, що з вами так не можна, адже ви поважаєте і цінуєте себе – ваша значимість так ніколи і не підніметься для нього. Хоча, вам, напевно, варто задуматися над тим, а чи потрібні вам взагалі стосунки, де вас постійно намагаються переробити і “запхати” в якісь рамки, тим самим демонструючи своє зневажливе ставлення до вас ..?

Тому, якщо ви вже не раз говорили своєму чоловікові, що вам це все неприємно, але він все одно продовжує на вас тиснути і постійно щось від вас вимагати, тоді дійсно добре подумайте над цим питанням і зробіть для себе якийсь остаточний, а головне правильний вибір. Удачі вам!

Вікторія Кірста