Найсексуальніші слова, які чоловік тільки може сказати жінці
Мотивація

Найсексуальніші слова, які чоловік тільки може сказати жінці

«Я люблю тебе»? Ні.

«Ти дуже красива»? Не те.

«Давай пройдемося по магазинах»? Теж ні.

«Як поживає твоя мама»? Це тільки викличе у неї підозру.

Всі ці слова звучать дуже приємно, і багатьом подобається чути їх від партнера. Їм подобається, коли про них піклуються. Але жодна з зазначених вище фраз не гарантує, що серце жінки тут же розтане, і вона кинеться в обійми.

Розповім про два, на мій погляд, найсексуальнішi словa в світі, які пробуджують в чоловіках і жінках первісне бажання. Це немов пастка, що змушує чоловіка тут же вирівняти спину, а жінку знепритомніти.

Мені дуже хотілося б прийти до цієї істини самостійно, але ці два слова мені сказала моя знайома. І варто було їй це зробити, як я тут же згадав всі свої минулі стосунки і побачив приголомшливі докази її правоти.

Ми сиділи за чашкою кави, і вона розповідала мені про свого нового хлопця. Ідеальний, добрий, люблячий і розумний, він був професійним художником, якому вдалося досягти успіху в своєму занятті. Вона вважала його прекрасним чоловіком і перебувала на сьомому небі від щастя. А потім вона розповіла про їх перший спільний ранок. І в цей самий момент нашої бесіди вона немов засяяла.

У неї є собака. Як правило, вона з самого ранку вимагає у господині вигуляти її. А моя подруга в цей час все ще перебуває в коматозному стані заперечення існування зовнішнього світу. І саме цього ранку, коли собака прокинулася за своїм звичаєм в ранню годину, новий хлопець моєї подруги відкрив очі, подивився на дівчину і без тіні сумніву виголосив ті самі два магічних слова. Вони злетіли з його губ з легкістю, немов кинутий в річку камінь, але сильні немов сталь (це моя власна інтерпретація її опису). І тут вона розслабилася.

Від цих слів її охопило почуття повної безпеки і люблячої чоловічої турботи.

Всього два слова: «Дозволь мені».

Але для неї це звучало по-іншому: «Я візьму на себе цю неприємну місію, тому що це кращий спосіб продемонструвати мою чоловічу підтримку в знак поваги тієї жіночною енергії, якою ти наповнюєш моє життя. Так я показую мою турботу про тебе, дозволяючи тобі залишитися під теплою ковдрою в цей момент ранкового блаженства». А потім просто встав і вийшов з собакою на вулицю.

Вона була так здивована його вчинком, немов він тільки що подарував їй Ейфелеву вежу. А адже він просто вивів її собаку погуляти.

Сьогодні жінки як ніколи раніше здатні подбати про себе самі. Особисто я виріс з твердим переконанням, що жінка для себе повинна робити все сама. Моя мама завжди була сильною, в той час як батько постійно сподівався, що вона про все подбає.

Мені багато разів доводилося чути, що жінки ні в чому не поступаються чоловікам. І з певної точки зору це досить добре. Чоловіки і жінки рівні між собою в усьому, то стосується цінності людського життя. А тому вони повинні мати ті ж права, що і представники сильної статі.

Однак раніше моє розуміння сексуальної рівності повністю упускало з уваги ті речі, в яких я і мої дівчата відрізнялися. Так, різний рівень доходу позначався на різному сприйнятті світу і навіть на різних вимогах один до одного. Наприклад, дуже часто обійми і сеkс з жінкою сприймалися мною зовсім не так, як нею.

Я обіймаю жінку не для того, щоб відчути себе в безпеці. Обіймаючи її, я відчуваю, як у моєму тілі пробуджується сила, немов сенс мого життя полягає в тому, щоб поруч зі мною вона була в безпеці. А жінкам в міцних обіймах подобається відчуття емоційного і фізичного захисту, що допомагає їм захиститися від стомлюючого хаосу навколишнього світу.

Виглядає так, ніби ми двоє прийшли один до одного з абсолютно різних світів, щоб таємно зустрітися обіймах.

Я занадто часто ігнорував існування цих відмінностей, а тому в більшості своїх стосунків з протилежною статтю відчував себе нещасним.

Одним з чинників такої незадоволеності була моя нездатність зробити крок вперед і сказати дівчині (і собі самому) прості два слова: «Дозволь мені».

Коли я озираюся на прожиті роки, то бачу, що часто кидав своїх дівчат на напризволяще. Змушував їх вибирати місце для наступного побачення, тікав, коли вони потребували моєї емоційної підтримки, та й взагалі не міг полюбити їх настільки сильно, щоб запропонувати щось зробити самому.

Тобто жодна з моїх дівчат так і не почула від мене заповітні слова: «Мила, відпочинь, все буде добре. У мене вистачить сил, зібраності, стійкості й завзятості, щоб допомогти нам подолати важкий період і привести нас до кращого і більш спокійного життя».

Згоден, звучить занадто поетично для вигулювання собаки або походу в кафе, щоб перекусити. Іноді нашим партнерам хочеться самостійно вирішувати свої проблеми, іноді – разом з нами, а часом взяти на себе наші труднощі. Просто змальовую картину в загальних рисах.

Спробуйте сказати собі те ж саме: «Дозволь мені самому про це подбати».

Що у відповідь каже вам ваше тіло? Чи відчуваєте ви, що дихання стає більш глибоким, а спина випрямляється? Чи відчуваєте ви себе більш живим, озираючись на всі боки в пошуках якогось нового завдання?

Або ж вам хочеться, щоб це вам сказав хтось інший? Чи здається вам сексуальним, коли ваш партнер шепоче ці слова вам на вухо, а ваше серцебиття при цьому частішає? Пробуджують вони ваше бажання?

Правда в тому, що я завжди мріяв про самостійну жінку. Мені це здається цілком нормальним. У сучасному світі будь-яка зріла доросла людина повинна вміти про себе подбати. Мені не потрібна дівчина, яка чекає, що я буду весь день за нею бігати, пропонуючи все зробити за неї, щоб вона могла до вечора валятися в ліжку. Мене це буде вимотувати, а її засмучувати. Я не Супермен. А вона не безпорадна.

І все одно сама ідея того, щоб зустрічатися з жінкою, яка може сама про себе подбати, але отримує задоволення від того, що щось за неї роблю я, звучить досить привабливо. Я відчуваю себе справжнім чоловіком, коли можу сказати: “Мила… дозволь мені…”

Автор – Bryan Reeves