Особливості чоловічої психіки, які варто враховувати всім жінкам
Психологія

Особливості чоловічої психіки, які варто враховувати всім жінкам

Що найбільше дратує чоловіків в жіночій поведінці й що з цим робити – розповідає психолог Олександр Шахов.

Особливості чоловічої психіки, не враховуючи які, можна запросто нарватися на скандал, а то і зруйнувати стосунки. Ділюся з вами, щоб ви були озброєні.

Що дратує чоловіків в жіночій поведінці:

1. Порівняння з іншими

Будь це колишній, тато, чоловік подруги або намальований в розумі ідеал – одне з найтяжчих образ для чоловіка. І не думайте, що, поставивши когось в приклад, ви мотивуєте свого чоловіка до росту. Ні. Ефект буде прямо протилежним: чоловік образиться, втратить до вас довіру і відчує знецінення особистості.

2. Коли жінка сперечається з чоловіком, вона кидає йому виклик.

Вони перекидаються аргументами, грають в «хокей». Для чоловіка кожен, хто кидає йому виклик, вже не жінка, а «хокеїст» – суперник, конкурент. І гени чоловіки вимагають перемогти суперника за всяку ціну, інакше будеш переможений ти. Сперечаєтеся з чоловіком? Будьте готові до жорсткої сутички без церемоній.

3. Спонтанність.

Чоловіки, в більшості своїй – істоти раціональні і постійно плануюючі. Що є ворогом будь-якого плану? Раптовість! Те, чого побоюються всі чоловіки – коли в їх стрункий план втрутиться якась несподіванка, наприклад жіноче «хочу». Як уникнути скандалів? Найкраще говорити про свої бажання чоловікові ЗАРАННЯ, щоб він встиг подумати, як краще використовувати свої сили і час (форс-мажори або просто романтичні пориви душі ніхто звичайно не відміняв).

4. Ревнощі

– деструктивне почуття, що бере початок в низькій самооцінці, бажанні володіти людиною як річчю, тотальний контроль й підозріливість, що межує з параноєю. Ви запитаєте: «Що, зовсім не звертати увагу на його спілкування з іншими жінками?» Ні, навпаки, звертати, але по-іншому реагувати!

Бісить чоловіків окрикування: «На кого ти там дивишся?» «Чому на неї подивився?» Замість того, щоб негативно реагувати на несвідому чоловічу реакцію, використовуйте її в своїх інтересах: вивчайте його пристрасті, розділяйте його емоції, цим ви зміцнюєте довіру і емоційний зв’язок між вами.

Олександр Шахов