Ваблять невідомою силою: 5 жіночих типажів, від яких божеволіють всі чоловіки
Життєві поради

Ваблять невідомою силою: 5 жіночих типажів, від яких божеволіють всі чоловіки

Чоловікам подобаються різні жінки, це факт. Хтось надає перевагу спокійним і покірним дівчатам, а комусь потрібна фурія, емоційна і неспокійна особа.

Але є універсальні риси характеру, які до душі багатьом чоловікам.
Притаманні вони вам?

1. Жіночність

Незважаючи на те, що в світі процвітає фемінізм, природу не обдурити. Чоловіки за своєю суттю залишаються захисниками і мисливцями, а жінки – берегинями вогнища. Тому багатьом джентльменам імпонують слабкі, ніжні і беззахисні дівчата, яких потрібно оберігати від цього суворого світу.

2. Любов до себе

Ніхто не буде поважати вас, якщо ви, в першу чергу, не поважаєте себе. Це закон дзеркала, який працює завжди. Чоловіки без розуму від жінок, який люблять себе, ставлять себе на перше місце, цінують свою думку.

3. Уміння поступатися

Не дарма кажуть, чоловік у стосунках – голова, а жінка – шия. У нашій слабкості – сила, і якщо проявити жіночу мудрість, то ми здатні на багато що! Часом, щоб домогтися свого, потрібно поступитися, показати чоловікові, що його думка для вас над усе. Це чудово піднімає їм самооцінку.

4. Але при цьому відстоювати свою точку зору

Якщо в чомусь партнеру варто поступитися і десь підкоритися, то міняти заради чоловіка свої принципи не варто. Припустимо, ви не приймаєте шкідливих звичок. Стійте на своєму і будьте вірні своїм переконанням.

5. Уміння поважати

Повага – основа здорових стосунків. Поважайте свого партнера при будь-яких обставинах, навіть під час сварки не опускайтеся до образ. І не забувайте про принцип дзеркала.

Які, за вашими спостереженнями, жінки подобаються всім без винятку чоловікам? Поділіться своєю думкою в коментарях!