5 фраз, які вказують на те, що жінка скоро з тобою розлучиться
Психологія

5 фраз, які вказують на те, що жінка скоро з тобою розлучиться

Кинутий партнер нерідко перебільшує масштаб трагедії, йому здається, що кращої жінки йому вже не знайти, займається самобичуванням довгий час, а потім дає собі установку забути…

Розуміння того, що жінка охолола і планує розлучитися, допоможе мінімізувати душевний біль і відпустити стосунки, які вже приречені на провал.

П’ять фраз, що дозволяють зрозуміти, що жінка скоро з тобою розлучиться:

1. “Мені все одно”.

Холодне і байдуже ставлення повинно насторожити. Воно говорить про те, що стосунки дали тріщину і до чого серйозну. Поговоріть про це з другою половинкою, щоб докопатися до суті. Швидше за все, кохана відмовиться піднімати цю тему, так як для себе все давно вирішила і подумує про розставання.

2. “Знайди собі кращу!”.

Говорячи подібні фрази, жінка дає зрозуміти, що ви і вона не підходите один одному по ряду параметрів і вам не варто розраховувати на подальший розвиток стосунків. Також це натяк на те, що у дівчини на горизонті є інша кандидатура.

3. “Не торкайся до мене!”.

Подібні фрази жінки нерідко говорять в разі образи, але якщо це висловлювання носить регулярний характер, то ви в фізіологічному аспекті, швидше за все, жінку не влаштовуєте. Вона подумує про розставання і не отримує радості від перебування наодинці з вами.

4. “Я дуже зайнята! Не турбуй мене без приводу!”.

Любляча жінка завжди рада увазі чоловіка. Вона готова відкласти всі важливі справи, щоб трохи часу приділити другій половинці. І навіть б здавалося б банальна дрібниця для неї має значення. А коли жінка заявляє, що в її житті вас занадто багато і що взагалі ви їй заважаєте, це явна ознака того, що ви їй не потрібні.

5. “У тебе нічого не вийде!”.

Важливо запам’ятати одне важливе правило – з жінкою, яка спочатку не вірить в тебе, у тебе не може бути нічого спільного. І тішити себе надіями, що це просто емоції і намагатися довести їй свою унікальність – безглузда затія.

За матеріалами