5 жахливих помилок, які здійснюють дружини в шлюбі
Життєві поради

5 жахливих помилок, які здійснюють дружини в шлюбі

Я – дружина і роблю багато помилок в своєму шлюбі, напевно, ви теж, і це може погано відбитися на ваших стосунках із чоловіком. Отже, ось чого вам варто уникати в сімейному житті:

1. Поводитися з чоловіком, як з дитиною

Я іноді забуваю, що мій чоловік – це мій чоловік. Він поруч так довго, що здається, ніби він якийсь малюк, який залишає після себе крихти, немитий посуд і брудні шкарпетки на підлозі.

Я забуваю, що він працьовитий добувач і люблячий батько і іноді б’ю його нижче пояса своїм сарказмом. Я забуваю, що моє завдання – заохочувати, хвалити, цінувати, поважати і підтримувати його.

2. Забувати, що чоловікові необхідний сеkс більше, ніж мені

Я втомлююся, тому що важко працюю. І до 21.00 єдине, що у мене на думці, – це не забути випрати білизну, приготувати чисті речі дітям і щось поїсти на завтра в школу, замкнути двері, нагодувати кішку, поставити будильник, почистити зуби, намазатися кремом і впасти в ліжко.

Я хочу розслабитися і зітхнути з полегшенням, коли день закінчиться. У мене немає бажання займатися чим-небудь ще. Але моєму чоловікові це необхідно.

Це не означає, що я ненормальна або у мене низьке лібідо. Це просто означає, що мій рівень тестостерону не такий високий, як у нього. Я часто забуваю, що іноді не варто бути егоїстом. Іноді потрібно розуміти його потреби, незалежно від того, чи настроєна я на це чи не дуже.

3. Ставити потреби наших дітей вище бажань чоловіка

З народження нашого первістка – він став пріоритетом у моєму житті. Потім це почесне місце розділив з ним його брат. Моє щастя і благополуччя моїх дітей – понад усе в моєму житті, і іноді їх потреби перевершують щастя і благополуччя мого чоловіка.

Однак життя не повинно складатися лише з потреб моїх дітей. На першому місці повинні бути стосунки з чоловіком. Я часто забуваю, що моєму чоловікові необхідна увага, заохочення і захоплення, так само, як і дітям.

4. Не відмовлятися від бажання все контролювати

Я роблю багато помилок, але я знаю, як правильно завантажувати посудомийну машину. Я також знаю, як повісити картину, і як вона буде виглядати в різних куточках нашого будинку. Я можу дисциплінувати дитину і приготувати м’ясне рагу. Мені не потрібна допомога ні в одному з цих занять, але мій чоловік іноді думає, що він повинен внести свою лепту в цей процес.

Але, якщо я чую його пропозицію про те, як втиснути більше посуду в посудомийну машину або де повісити портрет, я його зупиняю на півслові. Іноді я змушую його думати, що його ініціатива – найгірша ідея. Я часто забуваю, що у мого чоловіка дійсно хороші ідеї, і, хоча я ніколи цього не визнаю, все ж він правий.

5. Не докладати зусиль, щоб виглядати «симпатичною»

Одного разу я відправила чоловікові грубе повідомлення: «Дай мені знати, коли ти будеш вдома, щоб я могла вилізти зі своєї піжами».

Іноді я забуваю про себе і про те, як повинна виглядати кохана, обожнювана жінка, в яку колись закохався мій чоловік. Я ношу мішкуватий одяг і іноді не миюся по кілька днів, не кажучи вже про макіяж. Але я знаю, що мій чоловік цінує, коли я виглядаю гарно.

Він ніколи не припиняє говорити, що я прекрасна, особливо коли я доглядаю за собою і вдягаю витончене плаття. Деяким жінкам подобається вірити, що «внутрішня краса» – все, що необхідно чоловікові. Але це не зовсім так. Духовна краса – чудова, чиста, прекрасна, благородна річ.

Але чоловік цінує в жінці і зовнішню красу. Я не кажу, що всі жінки повинні перетворюватися в Клаудію Шиффер під час дефіле, але я забуваю про те, що іноді пора вилазити з футболок і побути тендітною і прекрасної музою для свого обранця.

У мене прекрасний чоловік – він вірний, працьовитий, добрий і простий. Його ставлення до дітей змушує моє серце танути.

Я часто забуваю чинити правильно в шлюбі, але я ніколи не перестану любити свого чоловіка. Моя любов стимулює мене вдосконалюватися. Вона буде в моєму серці, коли ми виростимо наших дітей і побачимо наших онуків.

За матеріалами