10 ознак гарної жінки, які здійснюють магічний вплив на чоловіків
Психологія

10 ознак гарної жінки, які здійснюють магічний вплив на чоловіків

Занижена самооцінка лежить непідйомним вантажем на більшості сучасних жінок.

Коли жінка не відчуває себе привабливою або помилково вважає, що природа обділила її красою, пиши пропало: вічно зіпсований настрій, невдача за невдачею, смуток і сльози навіть тоді, коли для цього зовсім немає причин. Але лялькове личко, розкішне волосся, струнка фігура і стильний одяг зовсім не те, що притягує чоловіків на підсвідомому рівні!

10 неочевидних ознак, що ти красива жінка, навіть якщо вважаєш по-іншому:

1. Ти багато усміхаєшся

Щасливі та усміхнені жінки приваблюють оточуючих куди більше гордих і оздоблених красунь. З ким би ти не говорила, усмішка здатна розповісти співрозмовнику багато, і, якщо він тобі приємний, ти отримаєш у відповідь позитивну реакцію. Усміхнені і сяючі очі – окрема тема для обговорення! Таким очам навіть макіяж не потрібен – вони прекрасні.

2. Ти подобаєшся

Якщо в громадських місцях іноді недоречно і навіть настирливо тобі приділяє увагу протилежна стать, знай: це вірна ознака твоєї привабливості.

Чоловіки занадто ліниві, щоб витрачати час на ту, яка не приваблює їх зовнішньою красою або внутрішньої харизмою. Навіть один настирливий залицяльник – вагома причина відкинути думки, що природа обділила красою!

3. Ти добра до оточуючих

Жінки, які вміють щиро співпереживати, відкриваються оточуючим з несподіваного боку. Часом досить лише раз протягнути руку допомоги, щоб обзавестися справжнім другом або знайти справжню любов.

Красива жінка з добрим серцем знає, що для побудови здорових і гармонійних стосунків зі світом потрібен щирий двосторонній обмін позитивною енергією, добротою і допомогою. Той, хто звик віддавати більше, ніж від нього очікують, розквітає в очах оточуючих!

4. Ти пристрасна

Немає нічого більш привабливого, ніж любов до життя і пристрасть до улюбленої справи. Якщо в твоєму житті є те, про що ти можеш говорити годинами і захоплюватися співрозмовника, будь впевнена: в такий момент ти прекрасна, як ніколи! Внутрішня харизма і пристрасть надихають людей на нові звершення, ваблять і змушують знову і знову повертатися до джерела натхнення.

5. Ти ніколи не брешеш про себе

Уміння бути собою – безцінна навичка, якій варто довго і наполегливо вчитися. Жінки, які не бояться показати себе справжню (зовні і внутрішньо), щасливі і прекрасні!

Адже коли оточення приймає всі твої недоліки і запросто мириться з ними, ти стаєш по-справжньому красивою. І жоден шрам або зовнішній недолік не зможуть цю красу приховати. Полюби себе, і світ полюбить тебе у відповідь!

6. Ти не привертаєш зайвої уваги

Лише жінка з низькою самооцінкою звикла привертати до себе загальну увагу, будь це екстравагантний вигляд, помітна поведінка або нехтування соціальними нормами. У по-справжньому красивій жінці повинна бути загадка, яка притягує не всіх підряд, а тільки найдостойніших.

7. У тебе гарна мова

Жінку, яка вміє красиво і переконливо висловити власну думку, неможливо не помітити в натовпі. Випромінюючи спокій і впевненість, викладаючи без фальші і грамотно, ти демонструєш красу іншого роду – вихованість і шарм. А вона, як відомо, дана не багатьом!

8. Ти незалежна

Сильна жінка, здатна сама приймати рішення і несе за їх наслідки повну відповідальність, викликає одне лише захоплення! Впевненість в своїх силах і самостійність видають особистість, яка глибоко поважає себе і цінує оточуючих.

У жінок, які не мають звички перекладати відповідальність на чужі плечі, можуть самостійно заробити на хліб, виховати дітей без підтримки і буквально гори звернути заради близьких, неможливо не закохатися!

9. Ти залишаєшся собою

Чоловіки, які мають смак, цінують в жінці природну красу, в той час як шанувальників фальшивої зовнішності в рази менше. По-справжньому гарна жінка використовує досягнення індустрії краси, щоб підкреслити свою індивідуальність, а не перекроїти себе від і до, помилково вважаючи, що бойове розфарбовування і фальшиві губи до душі її супутнику.

Чоловікам в очі кидаються деталі – родимки, шрами, кучері, – які вони готові любити в своїй жінці все життя і ні на що не проміняють.

10. Ти мислиш глобально

Красива жінка піклується про себе і береже навколишнє середовище. Жінка, яка усвідомила свою частку відповідальності за світ, яка пропагує здоровий спосіб життя і дбайливе ставлення до природи, гідна любові! Постійний духовний і інтелектуальний розвиток, гармонія з собою і світом навколо вкотре підтверджують, що справжня краса прихована в душі.

Джерело жіночої краси – це значний відсоток здоров’я, не менше великий відсоток шарму і вихованості і ледь помітний відсоток відповідності сучасним канонам краси і моди. Навіть якщо ти не володієш ідеальними пропорціями, вважаєш, що природа обділила тебе красою, а молодість залишилася давно позаду, завжди можна завоювати любов оточуючих внутрішньою харизмою, променистою усмішкою і впевненою ходою. Ти прекрасна!

Як вважаєш, якими рисами повинна володіти жінка, щоб бути дійсно красивою? Поділися своєю думкою в коментарях.

За матеріалами