Як боляче любити того, з ким ніколи не зможеш бути
Натхнення

Як боляче любити того, з ким ніколи не зможеш бути

Любов – річ хитра. Вона відрізняється інтенсивністю і специфікою емоцій. Іноді це найпрекрасніша річ у світі, а в решту часу це найжахливіша річ, з якою ми коли-небудь стикалися віч-на-віч.

Дивно, як одна річ може бути причиною стількох протилежних почуттів. Але це те, що робить любов такою гарною, це найближче до досконалості почуття, єдине, що може легко і комфортно охоплювати як добро, так і зло, красу і потворність. Коли ми думаємо про любов, ми думаємо про щасливе кохання, про те, що є початком чогось прекрасного, чогось, що дихає життям.

Є, однак, інша любов – більш похмура і сумна любов. Це любов, яку ви відчуваєте, коли любите когось, з ким ніколи не зможете бути.

Це така любов, яка не говорить про початок чогось прекрасного, а скоріше про кінець чогось, що могло бути прекрасним, але ніколи не буде.

Всупереч поширеній думці, любов не завжди закінчується щасливо. Це не завжди призводить до з’єднання двох людей, злиття двох життів.

Іноді, в рідкісних випадках, це призводить до розлуки тих, хто любить найбільше. Ви можете любити когось всією своєю душею і ніколи не отримати шанс бути з цією людиною.

Деякі люди не можуть і ніколи не будуть разом, навіть якщо вони дійсно люблять один одного. Це сумна правда, але все ж так буває.

Справа в тому, що кохання недостатньо. Всі ці казки, всі ці розповіді і фільми, які ви чули, і дивилися, брехали вам. Любові ніколи не буває достатньо, тому що любов не раціональна.

Іноді бувають інші причини, за якими дві людини не можуть і ніколи не будуть разом. Фактично, це, як правило, вирішальний фактор того, чи зможуть двоє закоханих провести своє життя разом: чи здатні вони прощати і забувати погане.

Оскільки любов так само сильна, як і емоція, вона іноді змушує нас робити погані вибори – вибори, шкідливі для тих, кого ми любимо.

Коли справа стосується любові, наше минуле переслідує нас. Ми переходимо від стосунків до стосунків, тягнучи весь багаж, який нам вдалося накопичити в наших попередніх відносинах.

Ви чекаєте в надії, що нова любов може зайняти місце старої. Але це не означає, що ви коли-небудь перестанете любити один одного. Деякі люди будуть любити один одного до дня, коли вони помруть, провівши більшу частину свого життя нарізно. І це темна сторона любові…