7 способів привернути того, хто буде вас обожнювати
Життєві поради

7 способів привернути того, хто буде вас обожнювати

«Справжня любов – це не полум’яна пристрасть. Навпаки, вона спокійна і глибока за своїм характером. Вона дивиться далі зовнішності, її залучають тільки якості характеру. Вона мудра і прониклива, а її відданість істинна і постійна», –
Еллен Уайт

Обожнювання – це одна з найсильніших емоцій. Може, у вас вже є деякі з перерахованих нижче якостей, а, може, й ні. У будь-якому випадку це не означає, що ви не можете розвинути в собі ці риси і залучити в своє життя особливу людину.

7 способів привернути до себе того, хто буде вас любити:

1. Будьте собою

Немає нікого більш привабливого, ніж людина, якій комфортно бути собою як на самоті, так і в оточенні людей. Якщо ви будете намагатися привернути увагу іншої людини, прикидаючись кимось іншим, не забудьте про те, що ваше справжнє Я все одно дасть про себе знати.

Намагаючись створити щось інше, ви створите лише тимчасове прикриття. Не бійтеся бути тими, хто ви є. Ви унікальні, і в цьому полягає ваша незаперечна краса.

2. Будьте чесні

Чесність говорить про те, що ви впевнені в собі. А впевненість – це дуже приваблива риса особистості.

Як би люди не реагували на вашу чесність, правда в тому, що завдяки їй ви залучите в своє життя тих людей, які повинні бути поруч з вами. Людей, які будуть любити вас за те, які ви насправді.

Будьте чесні в своїх вчинках. Тільки чесність може дати вам бажаний результат в довгостроковій перспективі.

3. Не забувайте про почуття гумору

Іноді життя не балує нас, підкидаючи випробування за випробуванням. Але гарне почуття гумору – це завжди величезна перевага, яке приваблює і змушує вас любити.

4. Будьте ласкаві

Альтруїсти змінюють цей світ. Вони часто несуть на своїх плечах величезну ношу, але їх дійсно поважають і обожнюють.

Великі лідери – Махатма Ганді, Мати Тереза, Нельсон Мандела, Мартін Лютер Кінг (молодший) – були одними з найбільших альтруїстів, відомих світу.

5. Будьте відкриті

Світ навколо нас постійно змінюється. Ви завжди повинні залишатися відкритими новому, і це дозволить залучити у ваше життя дійсно особливу людину. Людину, яка буде любити вашу унікальну точку зору. Здатність поставити під сумнів усталені норми і бути відкритим іншій (новій для вас) перспективі свідчить про ваш інтелект і гнучкість мислення.

6. Допомагайте

Чи зустрічалася вам коли-небудь людина, у якої час був тільки на себе і ні на кого більше? Які почуття викликала у вас ця людина? Швидше за все, вона здавалася вам зовсім непривабливою.

Бажання допомагати – це неймовірна риса особистості, якої наш світ сильно потребує. Почніть з малого: в місті, де ви живете, є безліч волонтерських організацій, які будуть раді будь-якій вашої допомоги.

7. Будьте скромні

На жаль, зараз багато хто забуває про те, що вчинки говорять голосніше слів. І тим не менше така рідкісна риса, як скромність, є надзвичайно привабливою. Вона куди більше свідчить про вашу унікальність, ніж імпульсивність і бажання домінувати.

Ті, хто спокійно і без усіляких прихованих мотивів просто намагаються зробити цей світ трішечки кращим, є воістину гідними обожнювання людьми.

За матеріалами