Вибирай того, хто щодня пише тобі «Доброго ранку»
Натхнення

Вибирай того, хто щодня пише тобі «Доброго ранку»

Можливо, ти втомилася будувати стосунки з людьми, які не виправдовують очікувань, не поважають і не піклуються про твої почуття. Ти знаєш, що хочеш чогось більшого, чогось більш відчутного – стосунків з тією людиною, з якою ти, нарешті, відчуєш себе коханою і захищеною. З тою, хто кожен день буде писати тобі «Доброго ранку».

Ти хочеш зустріти того, хто не злякається розкрити перед тобою свої справжні почуття. З кимось, хто захоче розділити з тобою кожну частинку душі і серця. З тим, з ким ти будеш відчувати себе в безпеці і з ким не доведеться гадати, що в нього на думці насправді.

Ти заслуговуєш бути з тим, хто готовий зробити тебе і ваші стосунки одним зі своїх пріоритетів. З тим, хто навіть не захоче уявляти своє життя без тебе.

Тому вибирай того, хто буде згадувати про тебе відразу після пробудження і буде з нетерпінням чекати того моменту, коли зможе почути твій голос або відправити тобі приємне повідомлення.

Ти заслуговуєш того, кого стосунки з тобою зроблять найщасливішою людиною в світі. Того, хто буде захоплюватися, поважати і любити тебе такою, яка ти є – з усіма твоїми мінусами і плюсами.

Ти заслуговуєш стосунків з тим, хто буде піклуватися про тебе. З тим, хто буде слухати твою розповідь про те, як пройшов твій день не з ввічливості, а тому що йому дійсно буде це цікаво.

Ти заслуговуєш стосунків з чоловіком, який ніколи не перестане думати про тебе.

Який стане надсилати тобі повідомлення з побажанням доброго ранку. Тому що з думкою про тебе він буде прокидатися. І засинати теж.

Вибирай того, хто поставить почуття до тебе вище свого его.

З тим, хто кожним словом, кожним вчинком буде доводити свою щирість, вірність і любов.

З тим, хто буде м’яко нагадувати тобі, що ти займаєш особливе місце в його серці.