Слідкуйте за своїми долонями! 7 хвороб, про які попереджають наші руки
Цікаво знати

Слідкуйте за своїми долонями! 7 хвороб, про які попереджають наші руки

Якби ми частіше слухали своє тіло, то могли б уникнути 80% захворювань. Сьогодні ми розповімо, що можуть розповісти руки про ваш стан здоров’я?

Проблеми з хребтом

Пошкодження хребта може викликати проблеми з нервовими закінченнями, які проявляються по всьому тілу, включаючи ваші руки. В цьому випадку, пропадає чутливість четвертого й п’ятого пальців рук

Цукровий діабет

Діабет у багатьох випадках викликає поколювання в ногах та руках, яке викликане зниженням кровообігу, що призводить до пошкодження нервових закінчень.

Дефіцит вітамінів

Лоскотання рук, особливо кінчиків пальців, може означати, що ця частина тіла не отримує достатню кількість вітамінів В1, В6, В12 та Е. За допомогою простого аналізу крові ви зможете дізнатися, чи є проблема реальної.

Хвороба Бюргера

Якщо ви помітили оніміння пальців, або вони стали білими чи синіми на кінцях, через нестачу кровопостачання ви, мабуть, страждаєте від хвороби Бюргера. Це викликано запаленням та набряком дрібних кровоносних судин, які звужуються або блокуються згустками крові, викликаючи тромбоз. Ця хвороба починається з поразки кровоносних судин у руках та ногах.

Перевтома

Руки також втомлюються, особливо якщо ви щодня піднімаєте важкі предмети або тривалий час тримаєте зап’ястя у незручному стані. Важливо, щоб у ваших рук було те, що вони заслуговують. Збільште кількість годин сну та постарайтеся знизити рівень стресу.

Кистьовий тунельний синдром

Багато людей відчувають поколювання у руках, коли опускають їх донизу або розслаблюють. Іноді пальці рук німіють та навіть болять. Такі симптоми вказують на те, що нервові закінчення в руках пошкоджені та потребують лікування.

Проблеми з кровообігом

Ви коли-небудь відчували, що ваша рука повністю оніміла? Це зазвичай відбувається через затиск будь-якого з нервів протягом тривалого періоду часу. Наприклад, коли ви спите на руці. Але, якщо оніміння проявляється без будь-якого тиску, це може бути ознакою серцево-судинного захворювання.

Ця стаття несе інформаційний характер. Будь-які симптоми, у першу чергу, обговорюйте зі своїм лікарем.

Джерело