«Не доводьте їх до сліз» – все про жінок, я дізнався від дворічної племінниці
Гумор та позитив

«Не доводьте їх до сліз» – все про жінок, я дізнався від дворічної племінниці

Я холостий. Мені перевалило за тридцять. Уже 20 років я намагаюся зрозуміти жінок – але не завжди виходить. І лише півроку тому у мене з’явилася можливість заглянути в свідомість жінки, зрозуміти, як вона влаштована. У цьому мені допомогла Лу-Лу, моя дворічна племінниця.

Знаю-знаю: раз я дорослий, це мені належить вчити її всяким корисним речам, а не навпаки, але в даному випадку навчання було взаємним. Я навчив її підморгувати, навмисне пускати туман, відригувати і рахувати до 10. В останньому випадку – не зовсім вдало. «Один, два, три, сім, дев’ять, десять» – що мене особисто цілком влаштовує: я завжди вважав, що значення числівників «чотири», «п’ять», «шість» і «вісім» дещо перебільшено.

Натомість за два місяці я дізнався про жінок більше, ніж з’ясував на власному досвіді за два десятиліття. Тільки не подумайте, ніби я вважаю, що жінки – це дворічні дітки, які заслуговують на відповідне звернення. Я люблю мою племінницю. Я поважаю мою племінницю. Заради моєї племінниці я накрию собою не розірвану гранату – і не тільки для того, щоб розвеселити дитину. Власне, я впаду на гранату тільки при наявності реальної небезпеки, що вона вибухне і дівчинка постраждає. Кожна жінка – індивідуальність, а я роблю узагальнення, але в душі дворічної Лу-Лу живе нерозбавлена, незіпсована сутність – так би мовити, підсвідоме вираження, фрейдівське «воно» – жіночності. Перерахую, що я дізнався.

1. Ігноруйте їх

Якщо, увійшовши в кімнату, я підбіжу до Лу-Лу, точно клоун, намагаючись зайняти її і розважити, вона зробить вигляд, ніби взагалі мене не помічає. Немов мене не існує. Якщо я пройду повз неї, то, гарантую, вона покличе мене по імені і захоче зі мною пограти.

2. Підкуповуйте їх

Подарунки – це ефективно. Бажано галасливі або блискучі. У разі Лу-Лу це означає, що потрібні співаючі плюшеві звірі або шпильки для волосся з блискітками. Мабуть, для дорослих жінок аналогом будуть, наприклад, автомобілі та коштовності.

3. Робіть їм компліменти

Я завжди думав – а даремно – що компліменти на зразок алмазів: мовляв, вони цінуються тільки, коли рідкісні. Викиньте на ринок велику партію, і вони знеціняться. Ні в якому разі. Лу-Лу справляє нужду в свій памперс, всі аплодують – немов вона тільки що винайшла, як ефективно врятувати планету від голоду – і малятко просто розквітає від радості. Той же метод спрацьовує і в стосунках з дорослими жінками, хоча, звичайно, я маю на увазі загальну методику, а не наочний приклад, наведений тут (на жаль, цей урок я засвоїв ціною деяких жертв).

4. Слухайте їх

Все життя я намагався заздалегідь здогадатися, чого хочуть жінки. Але можна було і не напружуватися. Якщо я буду уважний, Лу-Лу чітко скаже мені, чого хоче: їсти, танцювати, ляльку, стрибати, бігати, співати, грати, читати. Мені залишається тільки все влаштувати. Наскільки простіше мені б жилося, якби я слухав, що говорять жінки, і діяв відповідно до їх слів.

5. Просіть пробачення

Неважливо, що ви натворили. Неважливо, якщо ви навіть не знаєте, що ви натворили. Можливо, я образив Лу-Лу, підклавши до неї в коляску не ту ляльку. Те, що мені або вам здається дрібним проступком, для неї – щось, порівнянне з геноцидом. Кращий метод – віддатися на її милість і благати про прощення. Але голос у вас повинен бути щирим. Необов’язково, щоб ви щиро каялися, – досить зробити вигляд. Просто як двічі два – але маса чоловіків ігнорує цю пораду…

6. Хоче – нехай робить

Неважливо, про що йде мова. Яким би безглуздим вам не здавалася ця справа або заняття, не забороняйте їй – нехай робить. Якщо вже Лу-Лу щось спаде на думку, її не відговориш. Строго кажучи, підтримуйте жінку в її починанні і навіть заохочуйте. А потім розслабтеся і сподівайтеся, що вона сама виявить, яка це дурна затія. Біда в тому, що вона може вважати ідею чудовою. Якось я, сам не розуміючи як, аж дві години грав в лялькове чаювання і понарошку випив стільки чашок чаю, що потім до вечора понарошку бігав в туалет.

7. Не кажіть їм, що їм робити

Кращий спосіб гарантувати, що вона не зробить того, чого ви від неї хочете, – це сказати їй, щоб вона це зробила. Наймудріше – створити у неї враження, ніби ініціатива виходить від неї. Я дуже пишаюся собою, наприклад, від того, що переконав Лу-Лу: дивитися фінал чемпіонату світу з регбі набагато веселіше, ніж грати в пісочниці.

8. Не скаржтеся їм на життя

Цей момент складний. Я маю на увазі, що жінку не слід обтяжувати своїми дрібними проблемами. Коли я скаржуся Лу-Лу на невдалу нараду або на біль в спині, вона залишається абсолютно байдужою, але якщо дійсно щось не в порядку, вона інстинктивно відчуває це і обіймає мене – і просто неймовірно піднімає мені дух.

9. Не сперечайтеся

Це просто безглуздо. У суперечці ви ніколи не переможете, а якщо і переможете, то нічого хорошого це вам не дасть: у неї надовго зіпсується настрій. Говорячи начистоту, навіщо нариватися? І тут ми переходимо до моєї фінальної й найважливішої рекомендації:

10. Не доводьте їх до сліз

Немає більш обтяжуючої картини, як побачити, що величезні, безневинні карі очі Лу-Лу наповнюються сльозами, а її рот роззявляється, набирається слиною і перетворюється в траурну сирену повітряної тривоги, яка пронизує моє серце. Коли вона плаче, я повністю беззахисний перед нею. І ніякого відомого науці засоби від плачу не існує. Дати їй поїсти? Зобразити перед нею мавпу? Купити їй поні? Виколоти собі око зубочисткою? Я готовий на все, щоб вона тільки не плакала… а вона плаче…

Автор – Тед Сефрен